sobota, 19 stycznia 2013

Siłownia Twórcza - "Wisienka na torcie"


Witajcie Drogie Hamakowiczki!!!

Dziś przedstawiamy wam kolejny temat Siłowni Twórczej a będzie tym razem bardzo ale to bardzo ....słodko:) Temat wymyśliła dla was zwyciężczyni poprzedniej edycji konkursu Renik

 
A o to co Renata napisała do nas w uzasadnieniu wyboru tematu:
"Dlaczego "Wisienka na torcie"? Po prostu wpadł, dosłownie wpadł, mi ten temat do głowy nie wiem skąd i już. Jednak pochyliłam się niżej nad wyjaśnieniem decyzji i zagłębiłam się w zawiłości mojej psychiki. :) Zacznijmy od tego, że lubię torty - przygotowanie ciasta, kremu, i wreszcie dekorowanie. Wyobrażacie sobie moment, kiedy po tych kilkugodzinnych przygotowaniach przychodzi czas na położenie tej przysłowiowej wisienki? Jaka satysfakcja, że oto udało nam się stworzyć cukiernicze dzieło sztuki! W dodatku jakie pyszne! Mmm... Poza tym lubię, kiedy wszystko jest dopracowane, na swoim miejscu, staram się, żeby było takie ładne, wychuchane, równe, a czasem jeden szczegół - koralik, kokardka, zawijasek albo kreska - decyduje o wszystkim. Mogę jeszcze dodać, że lubię wiśnie, i przetwory wiśniowe, i kwiaty wiśni, i kolor czerwony."

Nasz zespół już zmierzył się z nową siłownią i o to co powstało:)

Dysiak uszyła przepiękną tildę owocową prosto z Dysiakowa:)Emila zachwyciła nas swoją koncepcją połączenia haftu i decoupage w formie szkatułki  - bombonierki:)Zielonka zrobiła smakowity sckrapek:)


Sylwia - Luna stworzyła szkatułkę - tort:)Renik też zmierzyła się ze swoim tematem:) i o to co powstało :) przepiękna biżuteria frywolitkowa


która to biżuteria jest jednocześnie jedną z nagród w tej edycji Siłowni jak i poniższe przepiękne frywolitkowe motyle:) wykonane przez Renik:)

A teraz kilka zasad -  proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
 •  Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
 • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć, o wymiarach 800x600 pikseli. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
 Oczywiście nie może zabraknąć nagród!!!
Przepiękne wyroby frywolitkowe Renik, które stanowią jedną z nagród:) dziękujemy ci kochana bardzo za nie:)
Postarałyśmy się też tym razem o nowego sponsora:) ponieważ widzimy że dużo prac zgłaszanych na siłownie to prace związane z szyciem tym razem jedną z głównych nagród jest ... bon o wartości 50zł od naszego nowego sponsora :) sklepu CraftFabric gdzie osoby zajmujące się szyciem mogą zaopatrzyć się w wiele interesujących przydasi:) - dziękujemy serdecznie za chęć sponsorowania naszych Siłowni Twórczych:)


Liczymy, że i tym razem pokusicie się na nagrody i prześlecie piękne prace:)

Zgłaszać prace możecie na adres e-mail silowniatworcza@gmail.com do 14 lutego do godziny 23.59.
Zapraszamy was do oddawania swoich głosów na prace dziewczyn w Siłowni Twórczej "Jak wygląda dziub dziub"  - głosowanie kończy się 19 stycznia o 23.59.

Serdecznie was pozdrawiamy 
Zespół TH8 komentarzy:

 1. śliczne wisienkowe prace :)
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem przeczytałam regulamin:) I muszę pomyśleć jaka ma być ta moja wisienka... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprostowanie: motyle są szydełkowe. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Renik wspaniałe nagrody. Temat jest niezwykły bo można go potraktować dosłownie w sensie wisienki, a można pokazać pracę z takim właśnie elementem dopieszczającym jak to opisałaś w swojej wypowiedzi. Dziękujemy Ci Renik :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pomyślane ,wykonane można się zgłosić :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Renik za info o konkursie i o tej stronie :) Fajny temat wymyśliłaś na ten miesiąc oraz świetne nagrody przygotowałaś do "swojego" konkursu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny konkursik... szkoda,że tak późno trafiłam... nie wiem czy zdążę coś zrobić

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)