niedziela, 17 lutego 2013

Siłownia Twórcza - Przedwiośnie

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!

Od jakiegoś czasu za oknami toczy się bitwa między zimą a wiosną.... kto zwycięży.... oby wiosna jak najszybciej:) każdy z nas chce już tego ciepła i słońca, wychylających się z ziemi kwiatów, ćwierkających ptaków nad naszymi głowami, delikatnego szumu wiatru w liściach drzew.... Już niedługo to wszystko się stanie:) A póki co zapraszamy was na nową Siłownię Twórczą, którą zaproponowała dla was poprzednia zwyciężczyni czyli Emilya z bloga Pudełko Emi


A tak Emilya tłumaczy wybór takiego tematu:
"Dlaczego przedwiośnie? Bo już najwyższy czas pokazać zimie, że z wiosną nie wygra. Wprawdzie jeszcze śnieg, ale już taki, że ziemia przebija spod niego i wyłażą pierwsze przebiśniegi, hiacynty i krokusy. Wprawdzie jeszcze trochę mróz trzyma, ale za to, w ciągu dnia wszystko kapie i spływa, a na dachach wiszą malownicze sople. Słońce już wyżej i coraz więcej błękitnego nieba, które przegląda się w kałużach. Bazie kołyszą się na bezlistnych drzewach i coś tam już w duszy radośniej śpiewa. Królowa Zima pakuje sanie, układa kufry i skrzynie, musi się pośpieszyć, bo za chwilę utknie na dobre."

 I jak się wam podoba temat? Nasz Zespół tradycyjnie zmierzył się już z nim żeby dać wam podpowiedź:)

Ponieważ chce mi się już bardzo widzieć w trawie pierwsze kolorowe główki kwiatów. W moim Uroczysku powstała wiosenna szkatułka i wisior "Krokus"  - i tak o to w moim domu zakwitły pierwsze wiosenne kwiaty:)W Dysiakowie słychać pierwsze ćwierkanie ptaszków:) ach jakie trele cudowne aż miło się robi człowiekowi:)


U Emilii słodki króliczek wyszedł na poszukiwania pierwszych oznak wiosny a towarzyszy mu  w tym ptaszek:)A u Luny w Zmierzchu Luny na woreczku na klamerki zakwitł przebiśnieg  - ach jak wiosennie się zrobiło:)


A teraz kilka zasad -  proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
 •  Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
 • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć, o wymiarach 800x600 pikseli. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
A teraz to co każdy lubi;) NAGRODY!!!

Emilya również zmierzyła się z wymyślonym przez siebie tematem - o to co powstało:


Praca ta jest jednocześnie jedną z nagród w tej Siłowni Twórczej:)

I tym razem mamy super sponsorów:) tym razem do listy naszych sponsorów dołączyła Drewniana Dolina, która dla zwycięzcy ufundowała rabat 10% na zakupy w swoim sklepie. znajdziecie tu materiały z zakresu decoupage i scrapbookingu wiele przydatnych w tworzeniu przedmiotów.


A na deser;) przepiękny zestaw decoupage ufundowany przez Bocian - sklep internetowy  - Akademia Rękodzieła BOCIAN - to sklep z art. do decoupage, filcowania, szydełkowania i wielu, wielu innych. Jeśli pasjonują Cię robótki ręczne - zajrzyj koniecznie!
Myślę, że nagrody są kusząco - wiosenne;) i powstaną ciekawe prace na tą Siłownię Twórczą:) czekamy na nie z niecierpliwością.
Zapraszam was do  oddawania głosów na prace dziewczyn TU - głosować można do 19 lutego do godziny 23.59 a 20 lutego poznamy zwyciężczynię :)

Życzymy wam wiele weny twórczej a na przedwiośniu ....

8 komentarzy:

 1. Jestem pod wielkim wrażeniem wiosennej szkatułki! jest przeurocza i czarująca bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne prace:) Trzba cos wymyslic:)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne prace, ale króliczek i ptaszek mnie rozczulają ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te xxx prace... hmm...

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat "Przedwiośnie" a tu śnieg za oknem :) Obyśmy przywołali wreszcie wiosnę tym konkursem ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)