czwartek, 19 września 2013

Siłownia Twórcza - "Jesienią malowane"

Witamy Drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!!

Z lekkim opóźnieniem piszę Wam o nowej Siłowni Twórczej, ale mój laptop odmówił współpracy  - normalnie brak komunikacji ze światem jest uciążliwy. Ale jest w końcu więc szybko piszę żebyście miały jak najwięcej czasu na zrobienie swoich przepięknych prac:)
Temat tym razem wymyśliła dla Was zwyciężczyni siłowni "Od serca" czyli Nati B i zaproponowała Wam twórcze interpretacje klimatów jesieni:)


I uzasadnienie wyboru tematu:
Podałam taki temat ogólnie  sugerując się kolorami,owocami.liśćmi, darami lasu,pełnymi sadami,deszczem,nostalgią, zadumą,pełną spiżarnią i myszami;))

Zapraszam Was teraz do obejrzenia interpretacji tematu jesiennego w wykonaniu naszego Zespołu:)

Emilii jesień skojarzyła się ze zbiorem zapasów zimowych u leśnych zwierząt oraz z soczystymi gruszkami - patrząc na nie człowiekowi ślinka cieknie;)Dysiaczkowi jesień kojarzy się z kluczem odlatujących ptaków i z melancholią

Luna zaś namalowała się igłą piękne polne jesienne kwiaty:)A ja Sylwia - Luna wykorzystałam barwy jesieni w mojej jesiennej kolekcji biżuterii sutoaszowej


Nati B skojarzyła jesień z liśćmi różnobarwnymi
A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników! 
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com. 
 • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych 
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)Żeby dopomóc Wam w podjęciu decyzji o uczestnictwie w Siłowni Twórczej postarałyśmy się oczywiście o nagrody:)

Nasza  Sponsorka pani Maria prowadząca sklep z półfabrykatami do tworzenia biżuterii MARMAD dla zwycięzcy ufundowała bon rabatowy 10% za co serdecznie dziękujemy!!!

BON RABATOWY 10%

I drugi nasz Sponsor bon rabatowy  o wartości 10% na zakup w Sklepie Passion Room, gdzie możecie zaopatrzyć się między innymi w półprodukty do tworzenia biżuterii
 

Nasz stały Sponsor:) 10% bon rabatowy na zakupy w Drewnianej Dolinie, gdzie znajdziecie  materiały z zakresu decoupage i scrapbookingu wiele innych przydatnych w tworzeniu przedmiotów.


I nasz nowy Sponsor Hobby Studio, gdzie znajdziecie półprodukty do różnych dziedzin rzemiosła: haftu, decoupage, scrapbookingu. A dziś Hobby Studio przeznaczyło dla zwycięzcy komplet 3 obrazków do wykonania w hafcie krzyżykowym.


Nati B również przeznaczyła dla Was nagrodę od siebie  - za co dziękujemy serdecznie - piękny jesienny liść.

Myślę, że nagrody są kuszące i powstanie wiele prac na tą Siłownię Twórczą - czekam z niecierpliwością na Wasze cuda:) Na wasze prace czekamy do 14 października do godziny 23.59

Zapraszamy Was do oddawania głosów na prace zrobione na Siłownię Twórczą "Ludzie listy piszą" - głosy można oddawać jeszcze do 19 września godziny do 23.59. 
A teraz kochane uruchomcie swoją wyobraźnię i twórzcie piękne prace jesienią malowane. Życzymy Wam wiele weny twórczej...11 komentarzy:

 1. cudowny i obszerny temat :)
  piękne interpretacje zespołu :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba sie wziac w garsc i w koncu cos podeslac:)

  OdpowiedzUsuń
 3. przesłodki jezyk i wiewióreczka!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne prace. Pięknie pomyślane i wykonane.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spróbuję swoich sił i tym razem:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie też natchnęło, tylko nie wiem czy mi starczy czasu na wykonanie :) Ale spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PRACA ZROBIONA, MOŻE WIECZOREM UDA MI SIĘ PRZYGOTOWAĆ POST NA BLOGU I PODESŁAĆ LINK :))))))))

   Usuń
  2. Pani Beato proszę zapoznać się z regulaminem uczestnictwa Siłowniach Twórczych - nie wstawia się prac na swoje blogi dopóki trwa konkurs!!!

   Usuń
  3. ok, wszystko już wiem :)

   Usuń
 7. Piękne nagrody:) Link wstawiony na moim blogu http://cudartenka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)