niedziela, 17 listopada 2013

Siłownia Twócza "Im bardziej pada śnieg"

Witajcie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!!
Dziś rusza kolejny temat Siłowni Twórczej temat związany ze zbliżającą się coraz bardziej porą roku, którą jedni kochają a drudzy nienawidzą, czyli zimą. Siedząc w domu przy kominku (jeśli takowy mamy szczęście mieć) na pewno jest miło i przyjemnie i do tego zapachy, które powoli wypełniają domy zwłaszcza u tych osób, które ciasto piernikowe przygotowują na 6 tygodni przed świętami żeby dojrzało:) a więc żeby nie przedłużać z czym się będziecie tym razem mierzyć ogłaszam wszem i wobec kolejną Siłownię Twórczą za rozpoczętą:)


O tak miły temacik postarała się dla Was zwyciężczyni Siłowi Twórczej "Jesienią malowane" Magda. A tak uzasadniła wybór tematu:
"Większości z nas późna jesień i zima kojarzą się z ciemnością, zimnem i niecierpliwym oczekiwaniem na wiosnę. Dla mnie to ulubiony czas w roku, chociaż nie ze względu na sporty zimowe. To czas, kiedy można z czystym sumieniem zaszyć się w ciepłym domu, usiąść w ulubionym fotelu (przy kominku, jeśli ktoś ma do dyspozycji) i oddawać się robótkom, czytaniu, słuchaniu muzyki, wyglądając czasem przez okno na zasypany śniegiem świat."

A o to nasze interpretacje tematu (przypominam, że one nie biorą udziału w konkursie - więcej na ten temat jest napisane TU)

Emila  wykonała haftowane widoczki zimowe w trzech odsłonach.
Luna wykonała biżuterię w kolorach śniegu metodą haftu wstążeczkowego. Mieni się ona niczym śnieg w zimę gdy padają na niego promienie słońca.Dysiaczek wykonała wianek w śnieżnej odsłonie. Zastosowanie piór sprawiło, że wygląda lekko niczym płatki śniegu.


A ja Sylwia - Luna wykonałam komplet biżuterii ślubnej za pomocą haftu koralikowego.

Magda również wykonała pracę na wymyślony przez siebie temat:) jest to uroczy biscornu.


A Wy jaką piękną pracę zrobicie? Czekamy z niecierpliwością na Wasze kreatywne pomysły:
 A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

  • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników! 
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com. 
  • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych 
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
 Aby Was zmotywować;) postarałyśmy  się oczywiście o nagrody dla zwycięzcy:)

Nasz pierwszy Sponsor sklep Retro Koraliki ufundował dla Was nagrodę bon rabatowy w wysokości 20zł na zakup produktów oferowanych w sklepie, a znajdziecie tu półprodukty z zakresu biżuterii, decoupage, scrapbookingu i innych technik - dziękujemy serdecznie!!!Kolejna nasza Sponsorka pani Maria prowadząca sklep z półfabrykatami do tworzenia biżuterii MARMAD dla zwycięzcy ufundowała bon rabatowy 10% za co serdecznie dziękujemy!!!


I kolejny nasz Sponsor bon rabatowy o wartości 10% na zakup w Sklepie Passion Room, gdzie możecie zaopatrzyć się między innymi w półprodukty do tworzenia biżuterii - dziękujemy serdecznie!!!


Magda też przeznaczyła dla Was nagrodę - za co serdecznie dziękujemy:) piękne biscornu.


Na Hamaku trwa głosowanie na najpiękniejszą według Was pracę w Siłowni Twórczej "Kuchnia sercem domu". Zachęcamy do obejrzenia prac dziewczyn i oddania swojego głosu TU. Głosy oddawać można do 19 listopada do godziny 23.59
A już wkrótce na Turkusowym Hamaku pojawi się bardzo ciekawy post, który myślę pomoże wielu osobom w pewnej dziedzinie rzemiosła artystycznego....ale więcej Wam nie powiem;) 
Życzymy Wam wiele weny twórczej....


6 komentarzy:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)