wtorek, 17 grudnia 2013

Siłownia Twórcza "Karnawał"

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!
Jak ten czas pędzi dopiero co wydaje mi się, że ogłaszałam temat poprzedniej siłowi a tu znów piszę post....wy też macie wrażenie że czas ucieka gdzieś między palcami? Nie wspomnę że ten rok dopiero co się zaczynał a już kończy....i właśnie z końcem roku będzie związana nasza kolejna siłownia a dokładnie z czasem karnawału:)A ten roztańczony temat zawdzięczamy poprzedniej zwyciężczyni Siłowni Twórczej Corale@art czyli Izie:
"Okres świąteczno - noworoczny kojarzy mi się z nieustająco trwającą zabawą. Duża ilość kolorów, bogatych strojów, muzyki to coś co lubię :) Dlaczego więc tej palety barw i wariacji nie przenieść na wykonywane przez nas prace? Będzie obłędnie!
Pozdrawiam Iza"A teraz czas na nasze inspiracje :)

Emila specjalista od haftu wykonała haft, na którym możemy podziwiać parę w strojach jak przystało na bal maskowy:)


A co oprócz stroju karnawałowego jest najważniejszym przyjacielem kobiety na balu???? Oczywiście brylanty!!!! Co prawda nie zobaczycie tu brylantów;) ale równie piękną biżuterię, która ozdobiła by nie jeden strój karnawałowy:) Dysiaczek, Luna i ja Sylwia stworzyłyśmy biżuterię balową zapraszam do oglądania naszej karnawałowej interpretacji biżuteryjnej zarówno pełnej blasku jak i nieco stonowanej  - bo każda kobieta ma wiele twarzy:)

Dysiaczek - haft koralikowy
Luna - haft wstążeczkowyI ja Sylwia - haft soutache w połączeniu z haftem koralikowym


Ciekawa jestem jak Wy poradzicie sobie z tematem Siłowni Twórczej:)

 A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników! 
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com. 
 • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych 
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
 I nagrody!!!!

Z okazji zbliżających się świąt nasi sponsorzy przewidzieli dla Was bony kwotowe:)
Passion Room zasponsorował bon o wartości 50zł  - serdecznie dziękujemy:)Retro Koraliki bon o wartości 20zł - serdecznie dziękujemy:)


Marmad bon zmniejszający kwotę zakupów o 10%  - serdecznie dziękujemy:)


I niewielki upominek od naszego Zespołu :) komplet biżuterii - bransoletka i kolczyki

Mam nadzieję że nagrody Was choć ciut skuszą i zrobicie piękne prace o tematyce karnawałowej. Czekamy z ciekawością na wasze prace.

Na Turkusowym Hamaku trwa głosowanie w Siłowni "Im bardziej pada śnieg" zapraszamy do oddawania swoich głosów TU.
Zmykam do obowiązków przedświątecznych a Wam życzę wiele weny twórczej :)

4 komentarze:

 1. This is how my buddy Wesley Virgin's story starts with this SHOCKING AND CONTROVERSIAL video.

  Wesley was in the army-and shortly after leaving-he discovered hidden, "MIND CONTROL" secrets that the CIA and others used to get anything they want.

  THESE are the same tactics lots of famous people (especially those who "became famous out of nowhere") and elite business people used to become wealthy and famous.

  You've heard that you use less than 10% of your brain.

  That's really because the majority of your brainpower is UNTAPPED.

  Maybe this expression has even taken place INSIDE your own head... as it did in my good friend Wesley Virgin's head seven years back, while riding an unlicensed, beat-up garbage bucket of a car without a license and with $3 in his pocket.

  "I'm very frustrated with living paycheck to paycheck! When will I get my big break?"

  You took part in those types of conversations, right?

  Your own success story is going to happen. You need to start believing in YOURSELF.

  CLICK HERE To Find Out How To Become A MILLIONAIRE

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)