środa, 19 lutego 2014

Siłownia Twórcza "Nasi skrzydlaci przyjaciele"

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!

Za oknem zamiast zimy mamy prawię wiosnę :) i w sumie można powiedzieć, że czas zacząć przygotowania do niej. W raz z ciepłem i słońcem na naszym Turkusowym Hamaku zawitał, za sprawą Dagmary z bloga Daget - Art  równie ciepły i wiosenny temat nowej Siłowni Twórczej :)


"Wróbelki, sikorki, sowy i puchacze,
jastrzębie, papugi, gile i derkacze
wszystkie ptaki piękne, mam swe ulubione .
Lecz czy będą dla Was równie uwielbione.
Na kartce, na płótnie, w pięknej białej ramie
stwórzcie z nimi obraz niczym malowanie.
Pokażcie, że ptaki swym kolorem wabią
i mogą zawstydzić tym niejedną panią" - pozdrawiam Dagmara

I tym sposobem na nasz blog zawitała już w lutym wiosna :)

Nasze interpretacje tematu ptasiego wyglądają następująco:

Magda Zielonkowo swoje ptasiorki umieściła na notesie  - zapiski w takim ptaszkowym notesie będą świetną odskocznią od szarości dnia.

Magda uszyła również sowią poduszkę - jak dla mnie sowa jest genialna i ten zez dodaje jej mega uroku :) i wywołuje na mojej twarzy szeroki uśmiech kiedy tylko spojrzę na to zdjęcie (myślę, że taka wesoła poduszka to super pomysł na smutek dnia codziennego).


Dysiaczek na Siłownię przygotowała ptasią kartkę  - w te szare dni miło dostać tak uroczą karteczkę z pięknymi życzeniami w środku.


Emila swoje kolorowe ptaki umieściła na obrazach i uszyła z nich również zawieszki, które mogą ozdobić pokój naszej pociech.
Daga - Art wykonała sowie etui na telefon - ciekawy i niebanalny sposób na ochronę komórki.


Już nie mogę się doczekać Waszych interpretacji ptasiej Siłowni:) a że temat jest bardzo uroczy myślę, że zasypiecie nas pracami :)

A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
  • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników! 
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com. 
  • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych 
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)

Jakie nagrody tym razem czekają na zwyciężczynię?

Passionroom przeznaczył 10% bon na zakupy w sklepie - serdecznie dziękujemy :)


Marmad bon zmniejszający kwotę zakupów o 10%  - serdecznie dziękujemy:)


Daga - Art również przygotowała dla zwycięzcy upominek jest nią prezentowane wcześniej etui na telefon komórkowy - serdecznie dziękujemy:)


A od naszego Zespołu taka mała drobnostka  - wieszaczek - budka.


Czekamy na Wasze prace do 14 marca.

Na Turkusowym Hamaku trwa obecnie głosowanie na prace z Siłowni "Dziecięce marzenia" zachęcamy do oddawania głosów:) TU.
Na dziś to tyle, zmykam do obowiązków, które ostatnio się powiększyły (ale o tym przeczytacie już niedługo na moim blogu - pozdrawiam Was serdecznie Sylwia.


8 komentarzy:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)