piątek, 19 września 2014

Siłownia Twórcza - Magia herbaty

Witajcie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!!

Czas wrześniowy to czas robienia jesiennych porządków ale i czas zamykania w słoikach ostatnich owoców lata. To czas szkoły i zimnych poranków. Czas kiedy człowiek powoli zwalnia swój bieg i przysiada aby wystawić swoją twarz w promieniach jesiennego słońca aby jeszcze trochę podładować swoją energię przed nadchodzącą nieuchronnie zimą. Więc i temat jaki zaproponowała nam zwyciężczyni poprzedniej Siłowni Twórczej Iza przypadł nam bardzo do serca :)


W uzasadnieniu wyboru tematu Iza napisała:
"Nadchodzą długie jesienne wieczory, więc dobra herbatka będzie jak znalazł. Mamy herbaty zielone, czerwone, czarne, owocowe, białe, ziołowe - inspiracji kolorystycznych całe mnóstwo. Filiżanki, dzbanki, czajniczki i inne akcesoria, które służą do stworzenia dobrego naparu mają w sobie jakąś magię, ciepło, które sprawia że lubimy ją pić.
Pozdrawiam Iza"

Więc jak same widzicie możliwości tak na prawdę macie wiele chociażby jeśli weźmiemy pod uwagę kolorystykę herbat lub same akcesoria do nich stosowane :) niestety jedynie czego nie daje nam pokazanie pracy wirtualnej to nie można w pracy uwzględnić zapachu herbaty ....może kiedyś przy wykorzystaniu jakieś technologii da się i to wykonać :) 
Ale póki co pokażemy Wam jak z tematem poradził sobie nasz Zespół .

Hanulek wykonała haftowane zawieszki na woreczki z herbatą :)Emila wykonała również herbaciane hafty :)

Luna wykonała natomiast herbaciano - kocią poszewkę na poduszkę :)Słodka herbaciarka od Edyty
A Iza wykonała kolczyki Cytrynki :)A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
  W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 14 października.

Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)


I to co najmilsze czyli nagrody :)

Miło nam powitać jako Sponsora panią Marię ze sklepu MARMAD, która przekazała dla zwycięzcy tej edycji Siłowni Twórczej bon o wartości 30 zł, a jest w czym wybierać w sklepie Marmad, gdzie znajdziecie półprodukty do wyrobu biżuterii w połączeniu z przemiłą obsługą- serdecznie pani Mario dziękujemy. I drugi nasz stały sponsor Drewniana Dolina i 10% rabat na zakupy w sklepie gdzie każda osoba zajmująca się decoupage znajdzie coś ciekawego dla siebie. 


Iza również przekazała dla zwycięzcy nagrodę :)Na Turkusowym Hamaku trwa obecnie głosowanie na prace z Siłowni "Ażury" zachęcamy do oddawania głosów:) TU.3 komentarze:

 1. Świetny temat, uwielbiam pić herbatę! :) Na pewno pomyślę nad jakąś pracą. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. According to Stanford Medical, It is really the ONLY reason this country's women live 10 years more and weigh an average of 19 KG less than us.

  (And by the way, it is not related to genetics or some hard exercise and absolutely EVERYTHING related to "HOW" they are eating.)

  P.S, I said "HOW", and not "WHAT"...

  Tap this link to see if this little quiz can help you find out your real weight loss potential

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)