piątek, 24 lipca 2015

Siłownia Twórcza "Kosmos"

Letni czas w pełni - wakacje, urlopy, słońce, plaża... 
Liczymy jednak na to, że i w tym gorącym okresie pokusicie się o stworzenie prac na kolejną Siłownię Twórczą.

Tym razem tematem jest 

Jego autorką jest zwyciężczyni poprzedniej Siłowni - Pandoramea.
Oto uzasadnienie takiego wyboru:

"Kosmos to niesamowite miejsce pełne inspiracji! Przeróżne ciała niebieskie w tym: planety, gwiazdy, księżyce; nieprawdopodobnie piękne w kształcie i kolorach mgławice; astrologia (znaki zodiaku:)), a nawet UFO - to, i zapewne nie tylko to, myślę będzie niekończącym się źródłem pomysłów na piękne prace:) Wakacje to dla wielu osób czas oderwania się od codziennych obowiązków, to może dajcie się porwać w kosmos i stwórzcie coś nieziemskiego..."

Prace stworzone przez Pandorameę to dwie zakładki zainspirowane filmem "Gwiezdne wojny" i książką "Mały książę":
Hamakowiczki natomiast stworzyły takie prace:

Edycie temat kosmosu skojarzył się przede wszystkim z głęboką czernią rozświetlaną złotymi drobinkami blasku gwiazd. Kamienie spełniające wymogi to onyks o głębokiej czerni i noc Kairu mieniąca się drobinkami światła. Powstał zestaw bransoletek z tych właśnie kamieni:Gosia LUNA stworzyła poduszkę:Emilia wyczarowała zbiory gwiazd - ważne dla niej cząstki kosmosu:oraz parę elfów zapatrzonych w księżyc:Ja (Hanulek) również zdecydowałam się na obrazek z motywem elfa i księżyca:Z niecierpliwością czekamy na Wasze kosmiczne prace :)


A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
 • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 14 sierpnia.
Najprzyjemniejsza część, czyli nagrody.

Bon o wartości 30 zł ufundowany przez


oraz kosmiczny zestaw biżuterii (bransoletka i kolczyki) stworzone przez Pandorameę:

A już jutro wyniki głosowania w Siłowni Twórczej "Łyżka".

1 komentarz:

 1. As stated by Stanford Medical, It is indeed the ONLY reason this country's women live 10 years longer and weigh an average of 19 KG lighter than we do.

  (By the way, it really has NOTHING to do with genetics or some hard exercise and EVERYTHING related to "HOW" they eat.)

  BTW, I said "HOW", and not "what"...

  CLICK this link to find out if this brief test can help you decipher your real weight loss possibilities

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)