wtorek, 22 września 2015

Siłownia Twórcza "Jesień"

Ostatniego dnia lata przyszedł czas na podanie kolejnego tematu Siłowni Twórczej. Może to zaskakujące, ale temat dotyczy... jesieni.
Jego autorką jest Ania. A takie przedstawiła uzasadnienie:

Lato rozpieszczało nas w tym roku pogodą iście śródziemnomorską. Jednak wrzesień, wraz z pierwszymi pożółkłymi liśćmi przypomina nam, że za chwilę jesień nadejdzie. Czeka nas ciepła, słoneczna a przede wszystkim kolorowa jesień. Cieszmy się nadchodzącymi kolorami, zanim znikną wraz z deszczem.

Przykładowa praca Ani to kolczyki i bransoletka w kolorach jesiennych liści:


Czas na Hamakowiczki.

Edyta jako jesienną inspirację przygotowała bransoletkę z bursztynów i lnu, z zapięciem magnetycznym. "Kolory i duch jesieni w przedmiocie zamknięty."


Emilia wybrała piękną jesienną podobiznę Kasztanki:


oraz królika Somebunny:


I ja również zdecydowałam się na Kasztankę:


Jesteśmy ciekawe z czym Wam kojarzy się jesień i jak zabawicie się kolorami brązu, żółci i pomarańczy.A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
 • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 14 października.
Tym razem nagrodami są bon o wartości 30zł do wykorzystania w sklepie


oraz bransoletka i kolczyki przygotowane przez Anię.Przypominamy, że jeszcze do dziś do północy można głosować na prace zgłoszone na ST "Samochody".5 komentarzy:

 1. Jesień przynosi piękne kolory. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy temat, wart przemyślenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super prace! Szczególnie przypadła do gustu biżuteria, fajnie gdyby była uzupełniona o naszyjniki damskie :).

  OdpowiedzUsuń
 4. If you're trying to burn fat then you have to start following this brand new personalized keto diet.

  To create this keto diet, certified nutritionists, fitness trainers, and top chefs have joined together to develop keto meal plans that are useful, convenient, price-efficient, and delicious.

  Since their grand opening in January 2019, 100's of people have already transformed their body and well-being with the benefits a great keto diet can give.

  Speaking of benefits: in this link, you'll discover eight scientifically-tested ones provided by the keto diet.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)