wtorek, 8 grudnia 2015

Siłownia Twórcza "Na słodko"

Boże Narodzenie tuż, tuż - zapewne większość z Was wpadła już w wir przedświątecznych przygotowań. Mamy jednak nadzieję, że  skusicie się na udział w kolejnej Siłowni Twórczej, zwłaszcza że temat poniekąd jest ze Świętami związany:Słodki temat zaproponowała Julita z bloga mulinkuje.blogspot.co.uk:

Dość długo zastanawiałam się nad tematem Siłowni Twórczej. Różne tematy przychodziły mi do głowy, ale równie szybko stwierdzałam, że to nie był dobry pomysł. Temat "Na słodko" wpadł mi do głowy, gdy stałam przed szafką ze słodyczami i myślałam, na co mam ochotę. Przyznajcie się, tak naprawdę żadna z nas nie odmówi sobie słodyczy, choć za każdym razem mówi sobie w myślach, że to ostatni raz, przechodzę na dietę.
Moim zdaniem słodycze pasują do każdej sytuacji. Pasują, gdy mamy co uczcić i pasują również, gdy mamy w serduchu małe lub większe żale.
Muffinki, cukierki, czekoladki, ciacha - to wszystko są przyjaciele każdej kobiety.


A oto słodka praca Julity:


Tym razem czekamy więc na słodkie, słodyczowe prace.

A to garść naszych inspiracji:

Ja (Hanulek) znów wróciłam do krzyżyków. Tak oto powstał obrazek z Eugenią serwującą pyszne ciasto:


Emilia również postawiła na haft krzyżykowy - tak oto powstały słodkie sówki:


Sylwia stworzyła broszkę "Orange", która niczym musujący cukierek rozpływa się w ustach:oraz cukiereczki od Gosi:Na Wasze prace czekamy do 1 stycznia. Technika wykonania jak zawsze dowolna.

A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
 • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 1 stycznia.

Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace :)

Czas na nagrody :)

Tradycyjnie już jest to bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie


oraz prezent od Julity:Życzymy Wam owocnych przygotowań do Świąt oraz czasu do wykorzystania na ulubione hobby i stworzenie wspaniałych, słodkich prac na naszą Siłownię.

Przypominamy, że do 10 grudnia trwa głosowanie na prace zgłoszone na ST Zakładka do książki.
Do 10 grudnia czekamy również na prace zgłoszone do konkursu fotograficznego Oszronione.

3 komentarze:

 1. śliczne prace, jako inspiracje. rozczuliły mnie zwłaszcza sówki :) choć każda praca jest wyjątkowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne prace,ale sówki są przeurocze!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Do you realize there's a 12 word sentence you can communicate to your crush... that will trigger intense feelings of love and instinctual attractiveness to you deep inside his heart?

  Because hidden in these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's instinct to love, cherish and care for you with his entire heart...

  ====> 12 Words That Trigger A Man's Desire Instinct

  This instinct is so built-in to a man's mind that it will drive him to try harder than before to take care of you.

  As a matter of fact, fueling this powerful instinct is absolutely important to getting the best possible relationship with your man that as soon as you send your man one of these "Secret Signals"...

  ...You'll soon find him expose his soul and heart to you in such a way he never experienced before and he will perceive you as the one and only woman in the world who has ever truly fascinated him.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)