niedziela, 18 sierpnia 2013

Siłownia Twórcza "Ludzie listy piszą"

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze,
rok temu zaczęłyśmy wraz z moim Zespołem tworzyć Hamaki już w pierwszym poście pojawiła się Siłownia Twórcza. Od tego czasu co miesiąc ogłaszamy nowy temat wymyślony przez zwyciężczynię poprzedniej Siłowni. Cieszy nas, że tak chętnie bierzecie w nich udział a wasze prace są przemyślane, dopieszczone i zrobione z sercem i duszą. Widać, że tworzenie jest Waszą pasją:)
Dziś ogłaszamy nowy  temat, który wymyśliła specjalnie dla Hamaka Hania z bloga Niteczki Hanulka za co dziękujemy Haniu ślicznie:)"Wakacje zbliżają się ku końcowi... Od zawsze kojarzyły mi się one nie tylko z wypoczynkiem, ale i z poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Uwielbiałam wysyłać pocztówki z wakacji, a potem dostawać kartki i listy od poznanych tam przyjaciół.
Do wymyślenia takiego tematu siłowni zainspirowała mnie również... czerwona skrzynka pocztowa, którą mijam każdego dnia. Proponuję więc stworzenie prac inspirowanych pocztówkami, listami, znaczkami pocztowymi, skrzynkami i wszystkim, co tylko się z tym wiąże.
Miłego tworzenia :)
Hania-Hanulek"

I tym razem nasz Zespół i Hania wykonałyśmy przykładowe prace żeby ułatwić Wam interpretację tematyki siłowni.

Emila tradycyjnie wykonała dla Was przepiękny haft, czyż nie urocza ta scenka na nim?:)


Dysiaczek zrobiła piękną kartkę i wałki, które mnie kojarzą się z jutowymi workami na poczcie, w których transportuje się listy:)Ja, czyli Sylwia - Luna zrobiłam przybornik na biurko i szczotkę do włosów z motywami listów oraz naszyjnik "List miłosny" oczywiście z gołębiami pocztowymi:)
Hania stworzyłam również przepiękny haft:)


Tak przedstawiają się nasze prace - widzicie, że temat można wykorzystać w różnych technikach rękodzieła. Zachęcamy Was do udziału w tej Siłowni Twórczej:)


A teraz kilka zasad -  proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU 
 •  Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
 • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)

Żeby dopomóc Wam w podjęciu decyzji o uczestnictwie w Siłowni Twórczej postarałyśmy się oczywiście o nagrody:) 

Nasza nowa Sponsorka pani Maria prowadząca sklep z półfabrykatami do tworzenia biżuterii MARMAD dla zwycięzcy ufundowała bon na zakupy o wartości 100zł za co serdecznie dziękujemy!!! 

BON O WARTOŚCI 100 ZŁ

I drugi nasz Sponsor bon rabatowy  o wartości 10% na zakup w Sklepie Passion Room, gdzie możecie zaopatrzyć się między innymi w półprodukty do tworzenia biżuterii
 

Nasz stały Sponsor:) 10% bon rabatowy na zakupy w Drewnianej Dolinie, gdzie znajdziecie  materiały z zakresu decoupage i scrapbookingu wiele innych przydatnych w tworzeniu przedmiotów.


Hania również przygotowała dla Was nagrodę od siebie:) za co dziękujemy ci bardzo:) to przepiękny Apple Blossom Biscornu.


Myślę, że nagrody są kuszące i powstanie wiele prac na tą Siłownię Twórczą - czekam z niecierpliwością na Wasze cuda:)

Zapraszamy Was do oddawania głosów na prace zrobione na Siłownię Twórczą "Od serca" - głosy można oddawać jeszcze do 19 sierpnia godziny do 23.59. 
A teraz kochane uruchomcie swoją wyobraźnię i twórzcie - piszcie listy. Życzymy Wam wiele weny twórczej...6 komentarzy:

 1. świetny temat :)
  i piękna Wasza interpretacja :)
  a biscornu Hani to istne marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspanialy pomysł, sprobuje swoich sił, mam nadzieję, że zdążę :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Po raz pierwszy spróbuję się pobujać z Wami i zmierzyć z wyzwaniem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja się dołączam, banerek zamieszczam na blogu
  http://cudartenka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Prace "listowe" prezentują się fantastycznie!!!!
  Ja niestety...poczekam do następnej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też dołączyłam do wyzwania i banerek umieściłam tu
  http://robotkuje-i-bloguje.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)