środa, 21 sierpnia 2013

WYNIKI - Siłownia Twórcza - "Od serca"

Witajcie Hamakowiczki!

To już finał dwunastej-rocznicowej Siłowni Twórczej, jak ten czas szybko mija! Cieszy nas, że nasz konkurs przyjął się wśród Was, że tak licznie bierzecie w nim udział, chociaż tematy bywają wymagające, a później licznie bierzecie udział w głosowaniu. Jesteśmy szczęśliwe, że mogłyśmy nagrodzić już dwanaście zdolnych osób wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez naszych hojnych sponsorów. Którym z tego miejsca serdecznie dziękujemy za współpracę. A co najważniejsze, z czego jesteśmy najbardziej dumne, jest to, że również Wy same szykujecie nagrody dla kolejnych laureatek Siłowni. Powstała wspaniała tradycja!
Przy okazji przyjmowania Waszych zgłoszeń, miałam okazje poznać blogi wyjątkowo twórczych osób. Man nadzieję, że kolejnym roku działalności Hamaka, zgłoszeń będzie równie dużo, a Wy będziecie równie chętnie bujać sie z nami na naszym wirtualnym Turkusowym Hamaku. Chciałyśmy, aby nasza Siłownia Twórcza była wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i udało się, przede wszystkim dzięki Wam! Za co serdecznie dziękujemy!

Pora przejść do wyników głosowania Siłowni. Jak zwykle do ostatniej chwili nie było wiadomo kto wygra. Po dokładnym przeliczeniu głosów, okazało się, że wasze serca podbił przepiękny haft wykonany przez Nati B - Poplątana z bloga morisonek.blogspot.com/.Serdecznie gratulujemy i prosimy o adres do przesyłki nagród:Specjalnie dla Was Ania
przyszykowała sercową tacę

bon rabatowy  o wartości 10%
 na zakup w 
Sklepie Passion Room

10% bon rabatowy na zakupy w Drewnianej Dolinie

Pozostałe prace i ich autorki:

Koziolek www.koziolekhobby.blogspot.comDIYblog3 diyblog3.blogspot.com


cudarteńka  cudartenka.blogspot.com/


Sowiarnia blog.sowiarnia.pl


Zimna29 kolorowe-fantazje.blogspot.fr


Monika na hamaku monikanahamaku.blogspot.com
 Anishka  pracowniabutterflyart.blogspot.com/


0kruch 0kruch.blogspot.comviolka robotkuje-i-bloguje.blogspot.comZapraszam do udziału w kolejnej Siłowni Twórczej, która wystartowała kilka dni temu. Tym razem motywem przewodnim waszych prac powinny być listy :) Po więcej informacji zapraszam TU.


12 komentarzy:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)