wtorek, 19 sierpnia 2014

Siłownia twórcza - Ażury

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!!

Miło jest nam powitać Was ponownie mimo późnej pory. Ostatnie dni dla nas były pracowite, ponieważ oprócz prac wykonywanych jak zawsze na nową Siłownię jako przykłady robiłyśmy dla Was prezenty na naszą drugą rocznicę istnienia w blogosferze. Zachęcamy Was do uczestnictwa w naszym rocznicowym Blog Hop Candy - więcej o nim możecie poczytać TU.

Ale wracajmy do rzeczy - dziś zapraszamy Was do nowej Siłowni Twórczej, której temat wymyśliła dla Was zwyciężczyni poprzedniej edycji magicznej, czyli Viola z bloga Robótkuję i bloguję"Proponuję na te letnie upały bardzo przewiewny temat "AŻURY". Chciałabym by były ręcznie zrobione (żadne naklejone gotowe szablony) i w chłodnych kolorach, by były przeciwwagą dla słońca za oknem. 
Pozdrawiam Violka"

Lato co prawda w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza temperaturami afrykańskimi, ale może jeszcze będzie na tyle ciepło, że pokusimy się o ażury w stroju i nie tylko. Nas Zespół postarał się sprostać zadaniu i powstały następujące prace :)

Emilia wyhaftowała przepiękne ażurowe motywy - czyż nie wyglądają jakby to były naszyte delikatne koronki? Hanulek (nasza nowa współtworząca bloga) stworzyła frywolitkowe kolczyki - lekkie, zwiewne cuda.Dysiaczek za nim udała się na zasłużony urlop postarała się wykonać ażurowy wianek, ale też zachęciła swoją córkę do tworzenia i tak powstała ażurowa bransoletka z kolorowych gumek (fajnie jest jak nasze dzieci zamiast siedzieć przed TV lub komputerem zaczynają nam towarzyszyć w kreatywnym spędzaniu czasu).
Luna stworzyła haft z ważką - czyż nie macie wrażenia, że jeszcze chwilę a uniesie się ona z lnu i pofrunie gdzieś w przestworza?Ja - cóż powiem szczerze miałam dylemat twórczy, pomysłów wiele, ale w końcu zdecydowałam się na zastosowanie sutaszu do stworzenia ażurów w broszce. I nasza autorka tematu Viola też pokusiła się o interpretację swojego tematu i powstała przepiękna delikatna niczym koronka zakładka.

Takie są nasze interpretacje ażurów - a Wy co ciekawego stworzycie? Bardzo jesteśmy ciekawe jakie cuda powstaną w Waszych twórczych zakątkach:)


A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com.
  W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 14 września

Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)


A teraz czas na nagrody :)

Od naszego Sponsora sklepu Coricamo bon o wartości 30 zł na zakupy - Coricamo to sklep, gdzie możecie wyposażyć swoje pracownie w potrzebne do tworzenia produkty z zakresu haftu, szycia, drutów i szydełka, biżuterii ale i innych technik.
I drugi nasz stały sponsor Drewniana Dolina i 10% rabat na zakupy w sklepie gdzie każda osoba zajmująca się decoupage znajdzie coś ciekawego dla siebie. 


Od Violi zwycięzca dostanie tą o to piękną ażurową zawieszkę :) - dziękujemy Violu za nagrodę :)


Zachęcamy Was do udziału w Siłowni Twórczej - spróbujcie swoich sił i stwórzcie kreatywne prace :)


Zachęcamy Was do odwiedzania naszego Turkusowego Hamaka jak i nawiązania z nami współpracy - macie ciekawe pomysł? Chcecie się nimi podzielić na łamach naszego bloga? Napiszcie do nas e-mail. A my już zmykamy do liczenia głosów w Siłowni Twórczej "Wakacyjny koktajl" :)
Pozdrawiam Was serdecznie Zespół Turkusowego Hamaka3 komentarze:

 1. Hermosos ,,Bellos y creativos trabajos!!

  Gracias por compartirlo en este magnifico blog

  Besitos mi niña

  OdpowiedzUsuń
 2. Do you realize there is a 12 word phrase you can communicate to your crush... that will trigger intense emotions of love and impulsive appeal to you deep inside his heart?

  That's because hidden in these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's impulse to love, cherish and look after you with his entire heart...

  12 Words Will Fuel A Man's Desire Response

  This impulse is so hardwired into a man's brain that it will drive him to try better than before to to be the best lover he can be.

  Matter of fact, triggering this influential impulse is so important to getting the best possible relationship with your man that as soon as you send your man a "Secret Signal"...

  ...You will immediately find him expose his mind and soul for you in such a way he never experienced before and he will identify you as the only woman in the galaxy who has ever truly attracted him.

  OdpowiedzUsuń
 3. As stated by Stanford Medical, It's really the SINGLE reason this country's women live 10 years longer and weigh 19 kilos lighter than us.

  (And realistically, it has NOTHING to do with genetics or some secret exercise and really, EVERYTHING around "HOW" they are eating.)

  BTW, I said "HOW", not "WHAT"...

  CLICK this link to determine if this easy test can help you find out your true weight loss potential

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)