niedziela, 16 grudnia 2012

Wielki finał Candy blog - hop!!!!

Witajcie drogie Hamakowiczki!!!

Dziś dobiega końca nasza zabawa, gdzie łącznie z jeszcze trzema blogami chciałyśmy was zasypać lawiną prezentów jak przystało na okres świąteczny:)

Zanim ogłosimy wyniki chciałyśmy serdecznie podziękować za współpracę naszym koleżankom z:
Artnowej z Lawendowa

Dziękujemy też Wam drogie uczestniczki candy, że tak ochoczo skakałyście po naszych blogach. Mamy nadzieje, ze rozgościcie się na naszym Hamaku i zostaniecie na dłużej ;)

A teraz to na co czekacie:) Kochane według zasad candy blog - hop miałyście za zadanie umieścić na swoich blogach banery wszystkich 4 uczestników zabawy. Zadałyśmy sobie trud obejrzenia waszych blogów. Niestety nie u wszystkich wymogi zabawy zostały zachowane. Dlatego też z 91 komentarzy (gdzie 6 było naszymi wpisami lub zapytaniami jednej z uczestniczek zabawy) przy losowaniu wzięłyśmy pod uwagę tylko 67 komentarzy - aż u 18 osób nastąpiły różnego rodzaju niedopatrzenia. 

Do losowania użyłyśmy randoma i tak przysypana lawiną prezentów w Candy blog hop na naszym blogu została!!!!!!!!
Pod tym numerek kryje się 


Serdecznie gratulujemy i czekamy na twój adres czekamy do 18 grudnia do godziny 23.59 po tym terminie przeprowadzimy kolejne losowanie wśród uczestników zabawy.

Do wygrania był również hamak, który ufundował właściciel sklepu www.whamaku.pl, gdzie warunkiem uczestnictwa w losowaniu było zostawienie odpowiedzi na pytanie: "Co kreatywnego można robić na hamaku?" Wasze wypowiedzi nasz Zespół skrupulatnie przeanalizował. Nie było łatwo wybrać tą jedną najciekawszą tym bardziej, że każdej z nas podobała się inna. Ale po wielu dyskusjach doszłyśmy do porozumienia i postanowiłyśmy obdarować tym wspaniałym hamakiem ....


A o to wypowiedź Magdaleny


Gratulujemy Magdaleno i również prosimy o przesłanie adresu, na który zostanie przesłany hamak:)

Kochane dziś to na tyle prezentów, dziękujemy wam za tak liczny odzew w naszej zabawie:) A ponieważ wydaje się nam, że spodobała to za jakiś czas być może podobna zabawa pojawi się na naszym blogu:) ponieważ zdajemy sobie sprawę jakie to cudowne uczucie móc obdarować prezentami inne osoby:)
Od wczoraj możecie oddawać swoje głosy na fantastyczne prace nadesłane do nas na Siłownię twórczą "Zachodzące słońce", a już jutro zapraszamy was do odwiedzin na naszym blogu i zapoznania się z kolejnym fantastycznym tematem Siłowni  (gdzie dla zwycięzcy czekać będą nagrody).

Zatem czekamy na adresy zwyciężczyń Candy blog hop  i ....
14 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwyciężczyń i dziękuje za milą zabawę ..

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ! nie wierze ;) Druga wygrana w waszym wspaniałym candy !!! Nigdy mi się nie udało nic wygrać a tu proszę za jednym razem - dwie nagrody ;))) Strasznie się cieszę i serdecznie dziękuję !!!

  Pozdrawiam,
  Mika

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuje za zabawe i pozdrawiam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluje i dziękuję za zabawę...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  Pozdrawiam serdecznie- Iwona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mika, Magdalena - ale z Wasz szczęściary!!! :))) serdecznie GRATULUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gartuluję i dziękuję za zabawę
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowite! Ogromnie się cieszę, wspaniała niespodzianka!! Dziękuję serdecznie za zabawę, gratulacje dla Miki i... cóż, szalenie miło, że spodobały Wam się moje słowa, to naprawdę coś. Dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję dziewczynom i dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje i dziękuję za zabawę

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję szczęściarkom i dziękuję za zabawę. Świątecznych serdeczności moc

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)