wtorek, 18 grudnia 2012

Siłownia Twórcza - Jak wygląda dziub dziub

Witajcie Hamakowiczki

Pora przedstawić temat kolejnej Siłowni Twórczej. W tym miesiącu mamy dla Was podróż w przeszłość, powrót do czasów przedszkolnych :) Chyba każdej z nas przyda się takie oderwanie od codziennych  problemów i rutyny. Temat wymyśliła Wiola, zwyciężczyni poprzedniej siłowni Twórczej.

Pamiętacie tę przedszkolną  piosenkę, " Czy ktoś widział Dziub Dziuba, jak wygląda Dziub Dziub" :) Jesteśmy ciekawe jak będą wyglądać Wasze Dziub Dziuby. Ruszcie wyobraźnie, podpytajcie się swoich pociech :). Moja Julka na hasło Dziub Dziub narysowała takiego cudnego Kuraka.

Nasz zespół również  wykonał swoje Dziub Dziuby

Sylwia umieściła je na bombkach bajkowej zimowej scenerii
Edyta zrobiła wisiorek z autorską grafiką Julki.Emila przygotowała komodę ze wszelkiej maści Dziub Dziubami i ptasią zawieszkę.


Wiola natomiast, która wygrała poprzednią edycję Siłowni Twórczej przesłała nam fotografię nagrody (dziękujemy bardzo!), czyli taką oto bransoletkę z sówką:)


           
    A teraz kilka zasad -  proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
  •  Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com.
  • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć, o wymiarach 800x600 pikseli. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)


Oczywiście, nie może zabraknąć nagród!!!
Jedną z nagród, jest powyżej prezentowana bransoletka, którą wykonała Wiola.
Od Artnovej z bloga lawendowo  do wygrania jest ściereczka w stylu prowansalskim oraz kupon materiału


Od Dysiaka, lniany komplet z granatem, jak poniżej


 Liczymy, że i tym razem pokusicie się na nagrody i prześlecie piękne prace:)

Zgłaszać prace możecie na adres e-mail silowniatworcza@gmail.com do 14 stycznia do godziny 23.59.Zapraszamy do głosowania na najlepszą prace w grudniowej edycji Siłowni Twórcze - "Zachodzące słońce"
Nada możecie zgłaszać  Wasze "choinki DIY". Korona Kreatywnej Kobiety Miesiąca czeka na jedną z Was :)

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół TH6 komentarzy:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)