środa, 11 listopada 2015

Fotograficzne inspiracje "Oszronione" - konkurs

Witajcie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!

Od jakiegoś czasu nasz Zespół myślał nad czymś nowym. Z myśli tych wyłonił się pewien pomysł i mam nadzieję, że się Wam spodoba. Od jakiegoś czasu zajmuję się wykonywanie zdjęć nie tylko moich wyrobów biżuteryjnych ale i świata, który mnie otacza. Wiem, że wiele osób, które zajmuje się rękodziełem również uwiecznia i inne rzeczy nie tylko swoje wyroby. Dlatego też dziś chciałyśmy Was zaprosić na konkurs fotograficzny.


Motywem Waszych zdjęć zgłaszanych na konkurs ma być szron, który możemy już od parunastu dni obserwować na dworze zwłaszcza rano. 

A oto kilka zasad uczestnictwa w konkursie:


 1. W konkrusie może uczestniczyć każda osoba, której pasją jest fotografia. Jedna osoba może zgłosić 3 zdjęcia swojego autorstwa. Fotografie wysyłacie na adres zperspektywyhamaka@gmail.com w tytule pisząc "Konkurs - Oszronione". Proszę również podać namiar na swoją stronę www lub bloga lub fb lub profil G+ abyśmy mogły przy ogłoszeniu wyników konkursu podać link do waszych miejsc w sieci, aby Internauci mogli zapoznać się z Waszą twórczością.
 2. Wielkość fotografii szerokość 2048. Zdjęcia mają NIE zawierać loga ani znaków wodnych, aby głosowanie było Fair Play.
 3. Głosowanie na najciekawszą pracę będzie przeprowadzone w komentarzach pod postem ze zdjęciami – nie można głosować na swoją pracę . Można oddać głos na 1 pracę.
     a. Głosowanie będzie trwało 5 dni od dnia zamieszczenia prac na blogu.
     b. W głosowaniu mogą brać udział wszyscy internauci, którzy zajrzą na stronę bloga w dniach trwania głosowania i mają  aktywną działalność na kontach google+, blogger, fecebook
    c. Oddanie głosu po upływie 5 dni będzie nieważne i nie będzie liczone.
    d. Nie wolno prowadzić agitacji swojej pracy - prowadzi to do dyskwalifikacji pracy z konkursu!!!!
  e. Remis  - w razie wystąpienia remisu odbędzie się jednodniowe głosowanie wśród internautów w celu wyłonienia najciekawszej pracy. Praca, która zajmie drugie miejsce w dogrywce otrzyma wyróżnienie.
 4.  Nagroda - oczywiście dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda :) Zwycięzca otrzyma drogą meilowa baner z wyróżnieniem do umieszczenia na swojej stronie oraz bon o wartości 100 zł od Perła Art na wykonanie przeze mnie biżuterii o tej wartości.


Na Wasze zdjęcia czekam do 10 grudnia na poczcie zperspektywyhamaka@gmail.com głosowanie od 11 do 15 grudnia, wyniki 16 grudnia.

Ale to nie wszystko co przygotował dla Was nasz Zespół :) ponieważ sporo osób pyta się mnie czym wykonuję moje fotografie, postanowiłyśmy uruchomić na Hamaku nowy cykl postów poświęconych fotografii. Dodam tylko tyle na zachętę, że będzie to spojrzenie okiem amatora na fotografię, więc bez trudnych terminów z tego zakresu ;) i to też nie wszystko - tak dobrze czytacie :D szykujemy jeszcze "małe co nie co" jak mówił Kubuś Puchatek, ale o tym napiszę przy okazji pierwszego postu z cyklu "W turkusowym obiektywie", na który zapraszam 20 listopada.


Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w trwającej obecnie Siłowni Twórczej "Zakładka do książki" - na Wasze kreatywne prace czekamy do 1 grudnia, więcej informacji o Siłowni znajdziecie TU
7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa zabawa :) Tylko nie wiem czy uda mi się zaobserwować coś "oszronionego" tu gdzie akurat jestem.. bo tu nawet śniegu w zimie nie ma.. tylko deszcz pada i pada .. no ale bede próbować, może się uda. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny temat ale ja podobnie jak Majalena mieszkam w kraju Deszczowców ;P Mogę zaaoferować ewentualnie mgłę. Czekam na kursiki fotograficzne bo jestem fanką zdjęć, posiadam w miarę profesjonalną lustrzankę ale moja wiedza w zakresie fotografii minimalna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzięłabym chętnie w tym udział, niestety temat "oszronienie" nie wiem, czy będzie u mnie do zrealizowania, zimy u nas bardzo łagodne, bardziej mokre niż mroźne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aj, ja tam nie mam szczęścia w konkursach, ale życzę powodzenia innym uczestnikom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny temat konkursu. Jestem ciekawa tych oszronionych zdjęć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy pomysł konkursu. Niestety w Warszawie nie miałam jeszcze okazji trafić na szron. Na razie na przymrozki się nie zanosi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)