środa, 4 listopada 2015

Siłownia Twórcza "Zakładka do książki"

Niedawno zmagaliśmy się z jesiennym tematem Siłowni, a dziś już czas na kolejny.
Tak jak Emilia wspomniała w poście z wynikami ST "Jesień" - postanowiłyśmy zmienić harmonogram publikacji postów. Od tej edycji ST czas na zgłaszanie prac przesuwamy na początek miesiąca. Zapraszamy również na hamakowe nowości - nowy cykl i kurs. Szczegóły wkrótce.

Temat, który prezentujemy w tym miesiącu wymyśliła Pandoramea, a jest to: A oto jej uzasadnienie:

Uwielbiam czytać, szczególnie, kiedy książka pochłania mnie do reszty. Wiele lat za zakładki służyły mi świstki czegoś tam,
później długa wstążka, aż odkryłam decoupage i zaczęłam w końcu używać porządnych zakładek.

Tworzenie zakładki to możliwość zamknięcia w małej formie pomysłu w zasadzie w każdej technice rękodzielniczej. Idealna i dla siebie, i na prezent. Stwórzcie zakładkę o dowolnej tematyce i w dowolnej technice. Niech towarzyszy dobrej lekturze w zbliżające się długie zimowe wieczory.

Na Zwyciężczynię czeka, do wyboru, jedna z prezentowanych przeze mnie zakładek.


Inspiracje Pandoramei:

Czas na hamakowe inspiracje:

Gosia LUNA przygotowała przepiękne zakładki z kotami:


Emilia wyszyła zakładkę z kotem Solo:Ja (Hanulek) tym razem stworzyłam coś innego - przedstawiam moją pierwszą zakładkę wykonaną metodą decoupage:


Na Wasze zakładkowe prace czekamy do 1 grudnia. Technika wykonania jak zawsze dowolna.

A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
 • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 1 grudnia.

Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)

I jeszcze najprzyjemniejsza część - nagrody.

Tradycyjnie już jest to bon na zakupy o wartości 30 zł do sklepu

oraz jedna z zakładek przygotowanych przez Pandorameę (do wyboru przez zwycięzcę).


Życzymy Wam miłego tworzenia oraz wielu niezapomnianych chwil przy ulubionych lekturach :)
Dziś na blogu pojawił się post z wynikami poprzedniej Siłowni.
Zapraszamy Was również do śledzenia hamakowych nowości - konkursów, kursów i nowych cykli tematycznych. 9 komentarzy:

 1. zakładki śliczne - każda jest cudowna. Sama robiłam zakładki z decoupage, ale nie podoba mi się, że moje drewienka są takie grube - jakoś mi to w książce nie leży. Jak tylko skończę świąteczne krzyżyki, zabiorę się za krzyżykowe zakładki bo są cudowne. I to taki miły prezent jak ktoś ma urodziny czy imieniny. pozdrawiam i zapraszam czasem do mnie na quillingowamama.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny temat;).. a prezentowane zakładki są rewelacyjne.

  OdpowiedzUsuń
 3. super temat i zakładki piękne

  OdpowiedzUsuń
 4. Did you hear there is a 12 word phrase you can speak to your crush... that will induce deep emotions of love and impulsive attractiveness for you buried inside his chest?

  Because deep inside these 12 words is a "secret signal" that fuels a man's impulse to love, cherish and guard you with all his heart...

  12 Words That Trigger A Man's Desire Impulse

  This impulse is so built-in to a man's genetics that it will make him work better than ever before to do his best at looking after your relationship.

  As a matter of fact, triggering this mighty impulse is so mandatory to achieving the best possible relationship with your man that the moment you send your man one of these "Secret Signals"...

  ...You will immediately find him expose his mind and heart for you in a way he never expressed before and he'll recognize you as the only woman in the world who has ever truly appealed to him.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)