sobota, 19 lipca 2014

Siłownia Twórcza "Wakacyjny koktajl"

Witajcie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!

Sezon wakacyjny w pełni trwa, temperatury sięgają 30 stopni nic tylko leżeć na plaży popijając owocowe koktajle i delektować się odpoczynkiem. Ładować swoje akumulatory do dalszej kreatywnej pracy, czego życzymy Wam serdecznie. A dziś z urlopowym poślizgiem prezentujemy Wam kolejny temat Siłowni Twórczej

W uzasadnieniu tematu Asia napisała:
"Temat, który chciałabym zaproponować na kolejną Siłownię Twórczą to "Wakacyjny koktajl" - uważam, że może to być temat na czasie - a to przez słoneczne lato, przepyszne owoce, i najważniejsze, wakacje! To wszystko daje nam ochotę na chwilkę z kolorowym drinkiem z lodem! Myśląc o tym temacie, widzę same tęczowe, tropikalne, bajeczne kolory!
Mam nadzieje, że temat jakoś przypadnie Wam do gustu!"

I jak się Wam podoba taki kolorowy temat?
Nasz Zespół oczywiście zmierzył się z tematem i o to co powstało jako inspiracja dla Was :)

Ja, przygotowałam bransoletkę "Owocowy koktajl" łączącą w sobie różne barwy najbardziej lubianych przeze mnie koktajli owocowych :)


Emilia zaczarowała len i wyrosły na nim smaczne poziomki - są tak realistycznie wyhaftowane, że ma się ochotę je zerwać i zjeść.


Dla Gosi najbardziej letnie kolory to przepiękna lawenda, motywem której ozdobiła torbę i woreczek.Asia poczęstowała nas z kolei kolorowymi drinkami :) i postanowiła zaprojektować strój na plażę dla czarownicy :D
Jak widzicie temat obecnej Siłowni każdej z nas kojarzy się inaczej i z innymi kolorami jak to lato, które jest po prostu wielobarwne. Mam nadzieję, że powstaną cudowne prace w kolorach tęczy.
A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com.
W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
A teraz czas na nagrody :)

Od naszego nowego sponsora sklepu Coricamo bon o wartości 30 zł na zakupy - Coricamo to sklep, gdzie możecie wyposażyć swoje pracownie w potrzebne do tworzenia produkty z zakresu haftu, szycia, drutów i szydełka, biżuterii ale i innych technik.
I drugi nasz stały sponsor Drewniana Dolina i 10% rabat na zakupy w sklepie gdzie każda osoba zajmująca się decoupage znajdzie coś ciekawego dla siebie. 


Od Asi zwycięzca dostanie dwa kolorowe drinki :D na ochłodę ;)Zachęcam Was do udziału w Siłowni i przysyłanie swoich kreatywnych prac.
A już za parę minut kończy się głosowanie w Siłowni "Magiczny świat" i poznamy zwycięzcę. Za kilka dni na Turkusowym Hamaku ukaże się kolejna część "Biżuteryjnego kolażu" zapraszamy serdecznie.


3 komentarze:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)