środa, 21 stycznia 2015

Siłownia Twórcza "Walentynkowe serce"

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!

Styczeń powoli się kończy, a większość z nas czeka już na wiosnę. Oby tylko na wiosnę zima sobie o nas nie przypomniała. Dlatego też wraz ze zwyciężczynią poprzedniej edycji Siłowni Twórczej Bożneką postanowiłyśmy podgrzać atmosferę na naszym blogu i ogłosić bardzo ciepły temat :)


 A tak pisze o wyborze tematu Siłowni Bożenka:
„Walentynkowe Serce – chcę Wam życzyć sercem całym, niekończącej się miłości, szczęścia oraz namiętności :) Temat zrodził się bardzo spontanicznie, poprzez utrzymującą się atmosferę Świąt i Nowego Roku przepełnioną miłością. Zbliżający się dzień Świętego Walentego podtrzymuje ten miły nastrój.  Ponadto, jest to temat bardzo kreatywny i w każdej technice można stworzyć coś fajnego, wyjątkowego. BoArtBo"

Jednym słowem zapraszamy na sercowy temat :) a o to inspiracje jakie powstały w naszym Zespole:

Hanulek wykonała haft "Jesteś w moim sercu" - czyż można być smutnym jak się patrzy na takie słodkie ślimaki? Od razu człowiekowi uśmiech pojawia się na ustach :)


Emilia wykonała również dwa serduszkowe hafty :) - serce zawieszka z sentencją oraz słodkie jeżyki - ach ta miłość, która unosi nas i aż latamy :)I nasza zwyciężczyni Bożenka :) wykonała cudnej urody kołnierzyk szydełkowy :) powiem Wam, że warto zerknąć na fan page Bożenki :) znajdziecie tam cuda, które robi na szydełku - sama jestem właścicielką jednej z pięknych chust jej autorstwa :)


A Wy co pokażecie? Jakie cudne serca prześlecie  na naszą Siłownię? Czekamy z niecierpliwością na wasze kreatywne prace :)
A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

    Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
    Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
    W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
    Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
    Na Wasze prace czekamy do 14 lutego.

Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
A teraz przyjemności :) czyli nagrody :)

Sponsorem nagrody w tej edycji Siłowni jest pan Dariusz ze sklepu Coricamo, gdzie możecie nabyć produkty do szeroko pojętego rękodzieła. Pan Dariusz ufundował dla zwycięzcy bon na zakupy w jej sklepie o wartości 30 zł - dziękujemy pięknie :)

Nagrodę wykonała również Bożenka za co serdecznie Ci dziękujemy :) ten cudowny kołnierzyk powędruje do zwycięzcy tej Siłowi :)


I jak wam się podobają nagrody? Mam nadzieję, że ciut zachęciły one Was do twórczego, kreatywnego działania na siłownię "Walentynkowe serce". Czekamy na Wasze prace do 14 lutego :)
Zapraszamy Was do oddawania głosów w Siłowni Twórczej "Home sweet Home" - głosować można do 21 stycznia do godz. 23.59.

Życzymy Wam wiele pięknych chwil przy tworzeniu prac na naszą Siłownię :)
Pozdrawiamy serdecznie Zespół TH
 

2 komentarze:

  1. jeżyki podbiły moje serducho:)

    OdpowiedzUsuń
  2. „Walentynkowe Serce – chcę Wam życzyć sercem całym, niekończącej się miłości, szczęścia oraz namiętności :) " - piękne życzenia :-) Bożenka, to Bożenka :-) Mam chrapkę na Jej cudny kołnierzyk :-), ale co tu wydziergać ....

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)