środa, 21 stycznia 2015

Siłownia Twórcza "Walentynkowe serce"

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!

Styczeń powoli się kończy, a większość z nas czeka już na wiosnę. Oby tylko na wiosnę zima sobie o nas nie przypomniała. Dlatego też wraz ze zwyciężczynią poprzedniej edycji Siłowni Twórczej Bożneką postanowiłyśmy podgrzać atmosferę na naszym blogu i ogłosić bardzo ciepły temat :)


 A tak pisze o wyborze tematu Siłowni Bożenka:
„Walentynkowe Serce – chcę Wam życzyć sercem całym, niekończącej się miłości, szczęścia oraz namiętności :) Temat zrodził się bardzo spontanicznie, poprzez utrzymującą się atmosferę Świąt i Nowego Roku przepełnioną miłością. Zbliżający się dzień Świętego Walentego podtrzymuje ten miły nastrój.  Ponadto, jest to temat bardzo kreatywny i w każdej technice można stworzyć coś fajnego, wyjątkowego. BoArtBo"

Jednym słowem zapraszamy na sercowy temat :) a o to inspiracje jakie powstały w naszym Zespole:

Hanulek wykonała haft "Jesteś w moim sercu" - czyż można być smutnym jak się patrzy na takie słodkie ślimaki? Od razu człowiekowi uśmiech pojawia się na ustach :)


Emilia wykonała również dwa serduszkowe hafty :) - serce zawieszka z sentencją oraz słodkie jeżyki - ach ta miłość, która unosi nas i aż latamy :)I nasza zwyciężczyni Bożenka :) wykonała cudnej urody kołnierzyk szydełkowy :) powiem Wam, że warto zerknąć na fan page Bożenki :) znajdziecie tam cuda, które robi na szydełku - sama jestem właścicielką jednej z pięknych chust jej autorstwa :)


A Wy co pokażecie? Jakie cudne serca prześlecie  na naszą Siłownię? Czekamy z niecierpliwością na wasze kreatywne prace :)
A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

    Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
    Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
    W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
    Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
    Na Wasze prace czekamy do 14 lutego.

Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
A teraz przyjemności :) czyli nagrody :)

Sponsorem nagrody w tej edycji Siłowni jest pan Dariusz ze sklepu Coricamo, gdzie możecie nabyć produkty do szeroko pojętego rękodzieła. Pan Dariusz ufundował dla zwycięzcy bon na zakupy w jej sklepie o wartości 30 zł - dziękujemy pięknie :)

Nagrodę wykonała również Bożenka za co serdecznie Ci dziękujemy :) ten cudowny kołnierzyk powędruje do zwycięzcy tej Siłowi :)


I jak wam się podobają nagrody? Mam nadzieję, że ciut zachęciły one Was do twórczego, kreatywnego działania na siłownię "Walentynkowe serce". Czekamy na Wasze prace do 14 lutego :)
Zapraszamy Was do oddawania głosów w Siłowni Twórczej "Home sweet Home" - głosować można do 21 stycznia do godz. 23.59.

Życzymy Wam wiele pięknych chwil przy tworzeniu prac na naszą Siłownię :)
Pozdrawiamy serdecznie Zespół TH
 

3 komentarze:

 1. jeżyki podbiły moje serducho:)

  OdpowiedzUsuń
 2. „Walentynkowe Serce – chcę Wam życzyć sercem całym, niekończącej się miłości, szczęścia oraz namiętności :) " - piękne życzenia :-) Bożenka, to Bożenka :-) Mam chrapkę na Jej cudny kołnierzyk :-), ale co tu wydziergać ....

  OdpowiedzUsuń
 3. As claimed by Stanford Medical, It's in fact the SINGLE reason women in this country live 10 years longer and weigh on average 19 kilos less than us.

  (Just so you know, it really has NOTHING to do with genetics or some secret exercise and EVERYTHING related to "HOW" they are eating.)

  BTW, What I said is "HOW", not "WHAT"...

  Tap this link to discover if this little quiz can help you unlock your real weight loss potential

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)