piątek, 24 lipca 2015

Siłownia Twórcza "Kosmos"

Letni czas w pełni - wakacje, urlopy, słońce, plaża... 
Liczymy jednak na to, że i w tym gorącym okresie pokusicie się o stworzenie prac na kolejną Siłownię Twórczą.

Tym razem tematem jest 

Jego autorką jest zwyciężczyni poprzedniej Siłowni - Pandoramea.
Oto uzasadnienie takiego wyboru:

"Kosmos to niesamowite miejsce pełne inspiracji! Przeróżne ciała niebieskie w tym: planety, gwiazdy, księżyce; nieprawdopodobnie piękne w kształcie i kolorach mgławice; astrologia (znaki zodiaku:)), a nawet UFO - to, i zapewne nie tylko to, myślę będzie niekończącym się źródłem pomysłów na piękne prace:) Wakacje to dla wielu osób czas oderwania się od codziennych obowiązków, to może dajcie się porwać w kosmos i stwórzcie coś nieziemskiego..."

Prace stworzone przez Pandorameę to dwie zakładki zainspirowane filmem "Gwiezdne wojny" i książką "Mały książę":
Hamakowiczki natomiast stworzyły takie prace:

Edycie temat kosmosu skojarzył się przede wszystkim z głęboką czernią rozświetlaną złotymi drobinkami blasku gwiazd. Kamienie spełniające wymogi to onyks o głębokiej czerni i noc Kairu mieniąca się drobinkami światła. Powstał zestaw bransoletek z tych właśnie kamieni:Gosia LUNA stworzyła poduszkę:Emilia wyczarowała zbiory gwiazd - ważne dla niej cząstki kosmosu:oraz parę elfów zapatrzonych w księżyc:Ja (Hanulek) również zdecydowałam się na obrazek z motywem elfa i księżyca:Z niecierpliwością czekamy na Wasze kosmiczne prace :)


A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU  • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
  • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
  • Na Wasze prace czekamy do 14 sierpnia.
Najprzyjemniejsza część, czyli nagrody.

Bon o wartości 30 zł ufundowany przez


oraz kosmiczny zestaw biżuterii (bransoletka i kolczyki) stworzone przez Pandorameę:

A już jutro wyniki głosowania w Siłowni Twórczej "Łyżka".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)