niedziela, 14 października 2012

Kreatywna Kobieta Miesiąca października- WYNIKI!!!

Kochane Hamakowiczki:)

Już za chwileczkę... już za momencik ogłosimy wyniki konkursu na Kreatywną Kobietę Miesiąca- tym razem października, ale najpierw kilka słów ode mnie, jako sprawczyni tematu, która postawiła swoją osobę niejako w centrum zainteresowania, na co moje kochane koleżanki współautorki łaskawie wyraziły zgodę, za co je ściskam najmocniej!

Przede wszystkim, bardzo serdecznie dziękuję za tak piękne życzenia, które sprawiły mi przeogromną radość. Niektóre wprawiły mnie w zadumę i wywołały nutkę rozrzewnienia, inne rozweseliły, jeszcze inne pokrzepiły, ale każde niosły w sobie wielką dawkę pozytywnej energii skierowanej w moją stronę, którą naładowałam akumulatory na dobre kilka tygodni, za co wam jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Nie chciałabym wyróżniać żadnej z was, bo wszystkie życzenia zamieszczone w komentarzach są dla mnie niezwykle ważne i miłe, dlatego wszystkie wasze ciepłe myśli zbieram i kumuluję w sercu z wielką wdzięcznością za to, że wybrzmiały na tym blogu:):):) No, ale dość już tych czułości, pora przejść do meritum.

Historia konkursu na Kreatywną Kobietę Miesiąca jest krótka, ale już ma swoją tradycję. Tradycyjnie niezwykle trudno jest nam wybrać jedną osobę. Tradycyjnie trwają spory, dyskusje i debaty. Tradycyjnie, też upieramy się, aby wyróżnienie przyznać tej jednej kreatywnej kobiecie, stąd całe tradycyjne zamieszanie;)
Naprawdę nie było nam łatwo, bo każda z was zachwyciła nas czymś innym.
Dekolandia- sięganiem po różne techniki rękodzieła, ze świetnym efektem.
Leniuszkowo - owieczkami na każdy temat i okazję!
Kacha- wspaniałymi kartkami, których pieczołowite wykonanie... no wprost czapki z głów! Oraz piękne obrączki ceramiczne, których fanką stała się Emila:)
Reni - fantastycznymi ubraniami wydzierganymi na szydełku oraz pasją ogrodniczą
Alicja- rewelacyjnym haftem wstążeczkowym, przy czym..... patera!!!!Drżyjcie narody!!!! Coś pięknego!
Puchacz w pniu -  szyciem i tym niezwykłym sposobem postrzegania przyrody przez obiektyw aparatu!
Marapuama - lalkami i torbami, których jestem fanką od pierwszego spotkania z jej blogiem:)
Wisia- haftami, decoupagem i ..... zamiłowaniem do literatury, które jest mi szczególnie bliskie:)
Skimmia - miłością do kwiatów i bardzo udanymi scrapami.
Margott- nowatorskim podejściem do masy papierowej plus pyyyszne jedzonko!
Na górze róże- talentem malarskim uwiecznianym na poduszkach, koszulkach i miłością do sów!


Do rzeczy, Zielonka, do rzeczy.!!!!


Kreatywną Kobietą Miesiąca października zostaje..... Kasia z bloga Na górze róże   !!!!!!


Droga Kasiu:) Mimo, że swój blog prowadzisz od lipca 2012, więc zaledwie kilka miesięcy, dostrzegamy w Tobie niezwykły potencjał, zmysł artystyczny, pokłady kreatywności, które już zaprezentowałaś i którymi nadal, wierzymy, że będziesz nas zasypywać. Dostrzegamy pasję tworzenia i niezwykły urok przedmiotów wychodzących spod Twoich rąk. Gratulujemy!!!!! Czekamy na twojego autoprezentacyjnego posta i zapraszamy wszystkie Hamakowiczki do zapoznania się z wirtualnym kawałkiem podłogi Kasi, prezentowanym na jej blogu., bo.... warto!!!

Ten wynik konkursu jest dowodem na to, że nieważne jak długo prowadzicie bloga, ilu macie obserwatorów i jak bardzo popularne lub nie jesteście w blogosferze, dla nas liczą się wasze osobowości, pomysły i sposoby na wyrażanie siebie, więc każda z was może zostać kreatywną kobietą miesiąca, np. listopada, jeśli tylko zgłosi swój blog do konkursu i włoży w jego tworzenie równie dużo pasji, serca i talentu co Kasia.

Na ogłoszenie edycji listopadowej zapraszamy w poniedziałek 5 listopada 2012

Będzie wspaniale... to już taka tradycja, więc...

Pozdrawiamy kreatywnie
Zespół TH
12 komentarzy:

 1. Kochana Kasiu gratuluję ci zdobycia tytułu Kreatywnej Kobiety Miesiąca:) Bardzo się cieszę, że tak młody blog jak twój zwyciężył, ponieważ tak jak napisała w poście Zielona w KKM nie chodzi o staż na blogu tylko o kreatywny rozwój. A u ciebie jest on widoczny we wszystkim co robisz:)
  Skontaktujemy się z tobą meilowo by przesłać ci banerek do umieszczenia na twoim blogu:)
  Jeszcze raz gratuluję!!!

  Pozdrawiam wszystkie kreatywne kobiety i zachęcam do uczestnictwa w naszych blogowych poczynaniach

  Pobujajcie się z nami:) wasza Sylwia - Luna

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja teżź serdecznie gratuluję. Twoje sowy są niezwykłe i piękne a pomysł malowania ich na materiale ożywczy i nowy. Przyłączam sie do Zielonki z nadzieją że zobaczymy niedługo więcej Twoich prac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięstwa - Kasiu.
  Pozdrawiam również wszystkie pozostałe Panie biorące udział w konkursie oraz organizatorki. Życzę dużo ciepłych dni na nadchodzący miesiąc:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Kasi pozdrawiam WAS dziewczyny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O.M.G!! Nie wiem co napisać? Położyłam się w hamaku i bujałam sobie bujałam i na koniec tu zajrzałam a tu taka miła niespodzianka hihi jeszcze chwilę temu dopisałam pod postem Zielonki który blog (bo mam ich 2) bierze udział w konkursie.Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa JUPI!!Jeszcze raz dziękuję za tak piękne wyróżnienie tym bardziej ,że tyle wspaniałych i kreatywnych dziewczyn w około:) Pozdrawiam wszystkie i ściskam mocno i po równo oczywiście z wielkim wyróżnieniem samej jubilatki:)Zielonko jeszcze raz HAPPY BIRTHDAY !!Uciekam muszę ochłonąć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też gratuluję , nalezy Ci sie wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam Kasi prace, mam nawet kilka i polecam, bo oprócz wspaniałego wykonania mają duszę i są przepełnione samą dobrą energią! A Anioły, które wychodzą spod Jej rąk - dbają i chronią swoich podopiecznych!

  Powiem tak: Lepszego wyboru nie mogliście dokonać! to Artystka, wspaniała Kobieta i cudowny Człowiek!!!

  Kasiu - wielkie Gratulacje! Podziwiam i ślę pokłony!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)