poniedziałek, 18 marca 2013

Kreatywna Kobieta Miesiąca marca - WYNIKI!!!!!

Drogie Hamakowiczki:)

Co prawda już jakiś czas temu zdecydowałyśmy o wyborze Kreatywnej Kobiety Miesiąca, ogłoszenie wyników przychodzi nieco później, za co gorąco przepraszam li tylko i wyłącznie we własnym imieniu. Można wieszać na mnie psy, pozwalam również na tęgie baty:)
Nieprzedłużając jednak procedury samokrytyki za termin ogłoszenia wyników, przystępuję do rzeczy:)

Przede wszystkim, bardzo dziękujemy za zgłoszenia:) Dyskutowałyśmy naprawdę długo o tym, którą ze zgłoszonych kandydatur wyróżnić koroną, bo każda z Was na swoim blogu posiadała zupełnie zachwycające dowody na swoją kreatywność. To był naprawdę, bardzo, bardzo trudny wybór.... i mamy, jak zwykle, poczucie  niedosytu. Zasada o wyborze jednej osoby często sprawia problem, ale ostatecznie jak do tej pory wszystkie nasze wybory wydają się nam słuszne. Tak jest też tym razem, gdyż zgodnie, po długiej debacie, postanowiłyśmy nagrodzić koroną Sylwię z Magicznej Lalkarni:


Sylwio, przyjmij nasze uznanie, za przepiękne lale, które szyjesz z niebywałym pietyzmem i dbałością o szczegóły. Podziwiamy za ręcznie malowane twarze, za to, że są tak bardzo wyjątkowe, inne, pięknie zaprojektowane i wykonane. Cieszymy się, że zgłosiła się do nas osoba, która odmieniła swoje życie i związała się z rękodziełem na dobre i na złe. Mamy nadzieję, że napiszesz więcej o sobie w swoim poście autoprezentacyjnym, i że zobaczymy cały komplet uszytych przez Ciebie lal:)
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy:)
Skontaktujemy się z Tobą mailem w celu ustalenia szczegółów, np wysyłki nagród.

Tymczasem w Turkusowym Hamaku trwają.

Siłownia Twórcza Lawendowe Wzgórza . Czekamy  na wasze prace do 14 kwietnia!

Głosowanie na Siłownię Twórczą " Przedwiośnie" . Dziewczyny przysłały piękne prace, a wasze głosy wynagrodzą ich twórcze działanie:) Zapraszamy do głosowania.

Serdeczne pozdrowienia.
Zespół TH


2 komentarze:

  1. Chciałabym skorzystać z okazji i pogratulować serdecznie Sylwii z Magicznej Lalkarni.. Uważam, że nagroda jak najbardziej zasłużona.. Sztuka to rzadka a zacna.. :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gartulacje moja droga!!
    Piękną koronę dostałaś:D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)