poniedziałek, 4 marca 2013

Kreatywna Kobieta Miesiąca - specjalna edycja marcowa!

Witajcie!

Jak zwykle na początku każdego miesiąca ogłaszamy konkurs na Kreatywną Kobietę Miesiąca, lecz..... tym razem mamy wyjątkową okazję, a mianowicie dzień kobiet:)
Pomyślałyśmy wespół w zespół, że z tej okazji przygotujemy zwycięskiej KKM marcowej drobne prezenty i nie zastanawiając się długo, zabrałyśmy się do pracy, której efekty przedstawię za chwilę.
Zatem, od początku, bo formalnościom musi stać się zadość.
Aby wziąć udział w konkursie musicie zostawić komentarz pod tym postem z odpowiedzią na temat miesiąca, którym jest :


Wasze zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2013 czyli do niedzieli. Ogłoszenie zwyciężczyni nastąpi w poniedziałek 11.03.2013:)

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TU, a dokładnie w punkcie III.
Nie zapomnijcie zostawić  w komentarzu linka do swojego bloga!!!
Nagrodą w konkursie jest osobisty baner z koroną oraz możliwość umieszczenia na łamach Turkusowego Hamaka posta autoprezentacyjnego. Wszystkie nasze dotychczasowe królowe mają swoją galerię w zakładce  Kreatywna Kobieta Miesiąca - na górze strony. To wspaniała galeria fantastycznych kobiet, do której drzwi są otwarte dla każdej z Was:)

Dodatkowo w tym miesiącu, z okazji Dnia Kobiet, zwyciężczyni otrzyma od nas takie oto nagrody, made with love:


Zawieszka serduszko od EmiliiIgielnik bransoletka od Magdy


Broszka od SylwiiZ niecierpliwością czekamy na wasze zgłoszenia w temacie bycia kobietą. To sztuka, napisać coś o nas, chociaż Mickiewicz próbował, ale.... mi osobiście " puchu marny , ty wietrzna istoto" nie przypadło do gustu;)

Przesyłamy uściski
Zespół TH10 komentarzy:

 1. Śmieje się - płacze, milczy - krzyczy, jest delikatna - zniesie każdy ból, przytula - walczy, niezmiennie - zmienna, jak pogoda, jak słońce, jak deszcz

  handmadebymama.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobieta to twarda sztuka. Zniese wiele, jest gotowa do wielu poswiecen, szczegolnie dla swojej rodziny. Potrafi byc delikatna niczym kwiat i twarda jak kamien. Potrafi byc mila i subtelna, ale takze ostra i siejaca postrach w chwilach nerwowych:D Czyli czasami "bez kija nie podchodz" a czasami "przyloz do rany". Byc kobieta to prawdziwa sztuka!

  http://www.koziolekhobby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, to sztuka... bo sztuką jest być pozostać sobą, ta kobieta, którą się jest NAPRAWDĘ pozostając jednocześnie... w krzyżowym ogniu roszczeń i oczekiwań. Od berbecia uczone, że mają być grzeczne, delikatne i układne, a najlepiej potulne, grzecznie bawić się różowym, zabawkowym odkurzaczem i nie przerywać dorosłym... Kilkanaście, kilkadziesiąt lat później okazuje się, że nagle, niespodziewanie, niż tego niż owego - oczekiwania się zmieniają - by pracodawca chce, by były przebojowe, wolny rynek chce by miały siłę przebicia, pewność siebie, tupet i stanowczo brnęły do celu... A do tego jeszcze kołowortek "domowych" ról - niezmordowana i radosna mama, partnerka - koniecznie twórcza i urocza, pani domu - perfekcyjna... Sztuką jest będąc kobieta świadomie określić siebie i pozostać sobą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam pani Marto - prosimy o namiary na pani blog. Niestety w tej naszej zabawie mogą brać udział osoby, które blog posiadają a pani profil nie ma do takowego przekierowania. Pozdrawiamy Zespół TH

   Usuń
 4. Sztuka bycia Kobietą polega na doskonałej umiejętności biegania na tramwaj w szpilkach, błyskawicznym znalezieniu w torebce tego, co akurat jest potrzebne, codziennym znoszeniu humorów szefa , logistycznym ogarnięciu tematów dom i dzieciaki,ciągłym dokształcaniu się by móc biegle władać choć jednym językiem obcym, w międzyczasie oczywiście pochłaniając kolejne tomy literatury kobiecej, by wreszcie móc usiąść wieczorem i w ciszy oddać się swojej pasji, przy ciągłym dorabianiu sobie do tego ideologi, że to Ona i właśnie teraz tę SZTUKĘ tworzy.
  Ot cała JA.

  http://decomargherita.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bycie kobietą to sztuka sama w sobie. To piękno i brzydota, to głośna muzyka i cisza aż boli, to biel i kontrastowa czerń, to wczoraj i jutro już jako historia, to mała dziewczynka i 80 letnia babcia, to płacz i śmiech w tym samym momencie - to ja dzisiaj i za 50 lat z tym samym pomysłem na życie idąca pod rękę z przyszłością.

  http://kregulaart.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. S-eksowna
  Z-organizowana
  T-owarzyska
  U-rzekająca
  K-ochająca
  A-ktywna
  to kryje w sobie... KOBIETA

  www.byfema24.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakiś mądry mężczyzna powiedział kiedyś "Kobieta uczy nas chodzić i kochać" :) i tak, to my, moje kochane kobiety jesteśmy tymi rękami, które malują świat na wszystkie kolory tęczy - bo bycie kobietą to tkanie cierpliwie każdego dnia na nowo, lepienie pięknych dzieł z gliny życia, rzeźbienie przyszłości naszej i naszych bliskich z kamieni, które rzuca nam los..

  Korzystając z okazji pozdrawiam Was, drogie Panie, w dniu naszego święta :)

  http://eldanii-temidiar.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Kobieta niczym 4 pory roku - dzieło doskonałe... wiosną ożywa by olśnić swym pięknem, latem rozkwita i kusi swym wdziękiem, jesienią zmaga się w znojach życia, by w końcu zimą poświęcić się bez reszty dla następnych pokoleń,... by umrzeć... i odrodzić się na nowo... tak to sztuka sama w sobie.

  http://uemki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. No cóż, nie jest łatwo być kobietą, tyle ról przed nią do odegrania – nieprzystępnej narzeczonej, potem żony, w łóżku wyuzdanej nałożnicy, kochającej i wyrozumiałej matki, gospodyni, dobrej pracownicy, czy szefowej, powierniczki, pocieszycielki, przyjaciółki i przewidującej wszystko oraz umiejącej czytać w myślach wróżki... czyż to nie sztuka?

  http://www.magicznalalkarnia.pl/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)