środa, 17 lipca 2013

Siłownia Twórcza "Od serca"


"Dlacze­go mam słuchać ser­ca? Bo nie uciszysz go nig­dy. I na­wet gdy­by uda­wał, że nie słyszysz, o czym mówi, na­dal będzie biło w two­jej pier­si i nie przes­ta­nie pow­tarzać ci te­go, co myśli o życiu i świecie."
Paulo Coelho

Witajcie Drogie Hamakowiczki,
czas wakacji i wypoczynku wiele z Was poświęca na tworzenie przepięknych prac w różnych dziedzinach rzemiosła artystycznego. Dziś będziemy Was zachęcać do udziału w kolejnej Siłowni Twórczej, gdzie będziecie mogły zaprezentować swoje tym razem sercowe przemyślenia:) Temat ten większości ludzi kojarzy się pewnie z 14 lutym i Walentynkami, ale każdy wie, że miłość tak na prawdę powinniśmy okazywać swoim bliskim każdego dnia:) Dziś temat siłowni zaproponowała Wam nasza zwyciężczyni, czyli Ania z bloga "Klimaty moje"

"Mój temat do Siłowni Twórczej to "Od serca".
Myślę, że każda z nas ma kogoś komu chciałaby powiedzieć, że go kocha. Może zrobienie i podarowanie pracy z motywem serca to jest dobry pomysł, żeby komuś o tym przypomnieć albo zaskoczyć wyznaniem. Może to być prezent dla męża, dziecka, rodzica, najlepszej przyjaciółki albo... Same na pewno dobrze wiecie kogo chciałybyście obdarować :)
Mam nadzieję, że temat Wam się spodoba i praca będzie naprawdę od serca, zrobiona z myślą o konkretnej osobie.
 Pozdrawiam
Ania – klimaty moje…"

I jak się Wam podoba propozycja Ani? Temat rzeka mający zastosowanie w każdej dziedzinie rzemiosła:) a tak nasz Zespół sobie z nim poradził:)


Emila zachwyciła nas przepięknymi haftami w ilości oszałamiającej :) ja nie wiem ale chyba w ogóle nie sypia ta kobieta;)


Dysiaczek zrobiła cudowną broszkę sercową:)


Zielonkowo zachwyciła nas przepiękną sercową torbę - zakupy z nią to przyjemność dla każdej kobiety, a kartki z miłosnymi życzeniami to uroczy dodatek do prezentów :)Luna wykonała na siłownię cudowne  serce, gdzie połączyła różne techniki haftu - też bym tak chciała umieć:)

A ja, czyli Sylwia - Luna zrobiłam wisior sutaszowy "Klucz do serca":) choć powiem szczerze, że mój mąż jak zobaczył to powiedział "O motyla zrobiłaś";) tak to już jest - każdy widzi co chce;)


Ania również wykonała przykładową pracę - koszyk z papierowej wikliny:)


Jak widać kochane temat "Od serca" można na prawdę zrealizować w różnych dziedzinach twórczości a czas urlopów mam nadzieję będzie sprzyjał waszym pracom i wenie i zasypiecie nas swoimi pomysłami:) czego cały nasz Zespół wam życzy:)


A teraz kilka zasad -  proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU
  •  Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace  nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników!
  • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)


A teraz czas na to co Tygrysy lubią najbardziej;) NAGRODY!!!

Specjalnie dla Was Ania przyszykowała sercową tacę:)Nasi Sponsorzy również dołączyli swoje nagrody dla zwycięzcy:)

Nasz stały Sponsor:) 10% bon rabatowy na zakupy w Drewnianej Dolinie, gdzie znajdziecie  materiały z zakresu decoupage i scrapbookingu wiele innych przydatnych w tworzeniu przedmiotów.


I drugi nasz Sponsor bon rabatowy  o wartości 10% na zakup w Sklepie Passion Room, gdzie możecie zaopatrzyć się między innymi w półprodukty do tworzenia biżuterii
 

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tej Siłowni Twórczej:) czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)


Zapraszamy Was do oddawania głosów na prace zrobione na Siłownię Twórczą "Wakacje tuż tuż" - głosy można oddawać jeszcze do 19 lipca godziny do 23.59. 
A teraz kochane uruchomcie swoją wyobraźnię i twórzcie sercowe prace:)
Już niedługo zaprasimy Was na super niespodziankę!!!! ale póki co......


1 komentarz:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)