wtorek, 17 grudnia 2013

Siłownia Twórcza "Karnawał"

Witajcie drogie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!
Jak ten czas pędzi dopiero co wydaje mi się, że ogłaszałam temat poprzedniej siłowi a tu znów piszę post....wy też macie wrażenie że czas ucieka gdzieś między palcami? Nie wspomnę że ten rok dopiero co się zaczynał a już kończy....i właśnie z końcem roku będzie związana nasza kolejna siłownia a dokładnie z czasem karnawału:)A ten roztańczony temat zawdzięczamy poprzedniej zwyciężczyni Siłowni Twórczej Corale@art czyli Izie:
"Okres świąteczno - noworoczny kojarzy mi się z nieustająco trwającą zabawą. Duża ilość kolorów, bogatych strojów, muzyki to coś co lubię :) Dlaczego więc tej palety barw i wariacji nie przenieść na wykonywane przez nas prace? Będzie obłędnie!
Pozdrawiam Iza"A teraz czas na nasze inspiracje :)

Emila specjalista od haftu wykonała haft, na którym możemy podziwiać parę w strojach jak przystało na bal maskowy:)


A co oprócz stroju karnawałowego jest najważniejszym przyjacielem kobiety na balu???? Oczywiście brylanty!!!! Co prawda nie zobaczycie tu brylantów;) ale równie piękną biżuterię, która ozdobiła by nie jeden strój karnawałowy:) Dysiaczek, Luna i ja Sylwia stworzyłyśmy biżuterię balową zapraszam do oglądania naszej karnawałowej interpretacji biżuteryjnej zarówno pełnej blasku jak i nieco stonowanej  - bo każda kobieta ma wiele twarzy:)

Dysiaczek - haft koralikowy
Luna - haft wstążeczkowyI ja Sylwia - haft soutache w połączeniu z haftem koralikowym


Ciekawa jestem jak Wy poradzicie sobie z tematem Siłowni Twórczej:)

 A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

  • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłszenia wyników! 
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com. 
  • W temacie maila wpiszcie tutuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych 
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)
 I nagrody!!!!

Z okazji zbliżających się świąt nasi sponsorzy przewidzieli dla Was bony kwotowe:)
Passion Room zasponsorował bon o wartości 50zł  - serdecznie dziękujemy:)Retro Koraliki bon o wartości 20zł - serdecznie dziękujemy:)


Marmad bon zmniejszający kwotę zakupów o 10%  - serdecznie dziękujemy:)


I niewielki upominek od naszego Zespołu :) komplet biżuterii - bransoletka i kolczyki

Mam nadzieję że nagrody Was choć ciut skuszą i zrobicie piękne prace o tematyce karnawałowej. Czekamy z ciekawością na wasze prace.

Na Turkusowym Hamaku trwa głosowanie w Siłowni "Im bardziej pada śnieg" zapraszamy do oddawania swoich głosów TU.
Zmykam do obowiązków przedświątecznych a Wam życzę wiele weny twórczej :)

3 komentarze:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)