sobota, 18 października 2014

Siłownia Twórcza "Róża - królowa kwiatów"

Witajcie Hamakowiczki i Hamakowicze!!!!

Jesień trwa w najlepsze - wrzesień i połowa października rozpieszczały nas do tej pory piękną złotą jesienią. Oby jak najdłużej tak było - bo gdy słońce na niebie to człowiekowi chce się żyć, tworzyć, śmiać nawet jeśli czasem pojawią się na drodze jakieś przeciwności losu.
Dziś chcę napisać troszkę nietypowy wstęp (mam nadzieję, że dziewczyny z naszego Zespołu Hamakowego wybaczą mi to). Mam przyjemność na facebooku być jedną z administratorek jednej z grup sutaszowych, ale nie o grupie chcę napisać. Dziś siedząc do południa i szyjąc oczywiście śledziłam co dzieje się na fb i okazało się, że jedna z moich wirtualnych koleżanek pokazała cudnej urody naszyjnik, ale co mnie zachwyciło jeszcze bardziej to opis jaki zamieściła do niego :) mam nadzieję Agnieszka, że wybaczysz mi opublikowanie twojego opisu :) ale jest świetny.
"Wisior z sutaszu „November”
Czy listopad zawsze bywa brzydki i smutny? Niekoniecznie! Nawet w tym najbardziej ponurym miesiącu w roku kryje się piękno udające się na spoczynek Natury. Zamarzające na brunatnych liściach krople rosy połyskują pierwszym mrozem. Łzy deszczu zmieniają się w radośnie wirujące płatki śniegu, a osierocone gałęzie drzew prezentują nagie piękno." - nie jest to cały opis ale jego pierwsza część, druga dotyczy już samego wisiora. I jak tu przy takich słowach nie zakochać się jednak w jesieni? Nawet jeśli nie jest ona już tak czerowno - złota jak na początku? Rozpisałam się ciut ;) a teraz to na co wszyscy czekacie :) czyli co w liściach piszczy :) a piszczy nowy temat siłowni twórczej


Temat wymyśliła nam Viola, a o to co napisała w uzasadnieniu swojego wyboru:

"W ostatnim czasie róża zagościła na dobre w moich wszelakich robótkach. Motyw ten jest niezwykle wdzięczny w robótkach, ja wykorzystuję w moich pracach również ten cudowny zapach szczególnie dzikiej róży. Mam nadzieje, że ten temat Was zainspiruje i powstaną cudowne prace z motywem róży. Pozdrawiam serdecznie Viola."

I co Wy na to? Bo nasz zespół oszalał ze szczęścia :D i o to co powstało dla Was jako inspiracja :)

Ja - Sylwia stworzyłam oczywiście biżuterię - bo jakże by inaczej ;) i o to przed Wami "Jesienne róże" wykonane haftem koralikowym


Emila stworzyła obraz haftem krzyżykowym przedstawiający róże 


Róża w wykonaniu Hani to też obrazek w hafcie krzyżykowym ale całkiem inny niż powyższy.


Edyta postawiła tak jak ja na biżuterię.


Gosia natomiast wykonała różany przybornik - nie jedna kobieta chciałabym mieć takie cudo na igły.


Viola też wykonała pracę do podanego przez nią tematu - jest nią różany anioł.


Mam nadzieję, że i Wy stworzycie cudowne prace :) czekamy na nie z niecierpliwością.


A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU


 • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
 • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 14 listopada.


Nie przerażajcie się powyższym regulaminem jest on stworzony w celu zapewnienia wam zasad Fair- Play. Czekamy z niecierpliwością na wasze prace:)


I to na co czekacie ;) nagrody :)

Tym razem Sponsorem nagród jest Coricamo - gdzie każda kreatywna osoba znajdzie coś ciekawego w ofercie sklepu - od którego to sklepu zwycięzca otrzyma bon o wartości 30 zł na zakupy - dziękujemy serdecznie za nagrodę.
 I drugi nasz stały sponsor Drewniana Dolina i 10% rabat na zakupy w sklepie gdzie każda osoba zajmująca się decoupage znajdzie coś ciekawego dla siebie - dziękujemy.

Viola również przeznaczyła dla zwycięzcy nagrodę :) są nią różane mydełka - dziękujemy ślicznie za nagrodę :)


A żeby podbić wasze apetyty na zwycięstwo :D dodam, że czeka jeszcze na zgarnięcie 

NAGRODA NIESPODZIANKA :D

To do dzieła kreatywne Hamakowiczki i Hamakowicze :) czekamy na wasze prace do 14 listopada.


Zapraszamy Was do oddawania głosów w Siłowni Twórczej "Magia herbaty" - głosować można TU do 19 października do godz. 23.59.

Słonecznego i kreatywnego weekendu Wam życzymy całym naszym Zespołem 


4 komentarze:

 1. wszytskie prace są cudownie - buziaki ślę Marii

  OdpowiedzUsuń
 2. Do this hack to drop 2lb of fat in 8 hours

  More than 160 thousand men and women are hacking their diet with a simple and secret "liquid hack" to burn 2lbs each and every night as they sleep.

  It's scientific and works every time.

  This is how you can do it yourself:

  1) Go get a clear glass and fill it with water half the way

  2) And now follow this proven HACK

  so you'll be 2lbs skinnier the next day!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)