piątek, 19 czerwca 2015

Siłownia Twórcza "Łyżka"

Tak jak Emila pisała w poprzednim poście - kolejny miesiąc minął błyskawicznie. 
Ciekawe jesteśmy, czy również w upalne dni macie ochotę i czas na rękodzieło? I czy spodoba Wam się temat kolejnej Siłowni Twórczej. A jest to
Autorką tego tematu jest zwyciężczyni poprzedniej Siłowni - Kalina z ek-art.pl.

Kilka słów od Kaliny: Jeśli chodzi o temat łyżki to - łyżka towarzyszy nam od już od najmłodszych lat. Jest często przedmiotem towarzyszącym przez pokolenia, jak w przypadku dziedziczonych sreber. Durszlakowa, wazowa, drewniana czy z plastiku, nieważne z jakiego materiału, łyżka jest przedmiotem, który staje się inspiracją dla malarskich martwych natur. Temat łyżki jest bardzo wdzięczny - w końcu gdyby nie łyżka przyszłoby nam zupę wypijać prosto z talerza :)  Ale łyżka nie musi kojarzyć się tylko z jedzeniem i wie o tym każdy szewc :) Uchwycenie łyżki w artystycznym dziele - myślę, że to ambitne i niełatwe zadanie, ale na pewno sprawi wiele przyjemności wszystkim, którzy podejmą się Twórczo Siłować.
Pozdrawiam, Kalina

Oraz jej interpretacja tematu - łyżkowy wisiorek:


A oto nasza prace.

Emilia stworzyła obrazki, wykorzystując mini motywy kuchenne z serii Les Brodeuses Parisiennes:
Gosia LUNA wykonała taki hafcik:Ja (Hanulek) natomiast wybrałam obrazek z serii Neocraft:Niecierpliwie czekamy na Wasze łyżkowe prace :)A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
 • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
 • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
 • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
 • Na Wasze prace czekamy do 14 lipca.

Jeszcze kilka słów o nagrodach.

Tradycyjnie bon o wartości 30 zł na zakupy w sklepie Coricamo:Kalina przygotowała dwie nagrody dla zwycięzcy - szydełkowe kolczyki i serduszko np. na igły/szpilki:Na blogu trwa głosowanie w Siłowni Twórczej "Muzyka" - głosować można do 22 czerwca.


2 komentarze:

 1. This way my buddy Wesley Virgin's tale begins in this SHOCKING and controversial video.

  Wesley was in the army-and shortly after leaving-he unveiled hidden, "SELF MIND CONTROL" secrets that the government and others used to get anything they want.

  These are the same secrets many celebrities (especially those who "come out of nowhere") and top business people used to become wealthy and famous.

  You probably know that you use less than 10% of your brain.

  That's really because most of your brain's power is UNCONSCIOUS.

  Perhaps that expression has even taken place IN YOUR own brain... as it did in my good friend Wesley Virgin's brain 7 years ago, while riding an unlicensed, beat-up garbage bucket of a car without a license and with $3 on his bank card.

  "I'm absolutely fed up with going through life payroll to payroll! Why can't I become successful?"

  You took part in those types of thoughts, ain't it so?

  Your very own success story is going to happen. You need to start believing in YOURSELF.

  UNLOCK YOUR SECRET BRAINPOWER

  OdpowiedzUsuń
 2. Strange "water hack" burns 2 lbs overnight

  Well over 160 thousand women and men are hacking their diet with a simple and SECRET "liquids hack" to drop 2lbs every night as they sleep.

  It's easy and it works with everybody.

  This is how to do it yourself:

  1) Hold a drinking glass and fill it half the way

  2) Then use this weight losing HACK

  you'll become 2lbs skinnier as soon as tomorrow!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)