piątek, 19 czerwca 2015

Siłownia Twórcza "Łyżka"

Tak jak Emila pisała w poprzednim poście - kolejny miesiąc minął błyskawicznie. 
Ciekawe jesteśmy, czy również w upalne dni macie ochotę i czas na rękodzieło? I czy spodoba Wam się temat kolejnej Siłowni Twórczej. A jest to
Autorką tego tematu jest zwyciężczyni poprzedniej Siłowni - Kalina z ek-art.pl.

Kilka słów od Kaliny: Jeśli chodzi o temat łyżki to - łyżka towarzyszy nam od już od najmłodszych lat. Jest często przedmiotem towarzyszącym przez pokolenia, jak w przypadku dziedziczonych sreber. Durszlakowa, wazowa, drewniana czy z plastiku, nieważne z jakiego materiału, łyżka jest przedmiotem, który staje się inspiracją dla malarskich martwych natur. Temat łyżki jest bardzo wdzięczny - w końcu gdyby nie łyżka przyszłoby nam zupę wypijać prosto z talerza :)  Ale łyżka nie musi kojarzyć się tylko z jedzeniem i wie o tym każdy szewc :) Uchwycenie łyżki w artystycznym dziele - myślę, że to ambitne i niełatwe zadanie, ale na pewno sprawi wiele przyjemności wszystkim, którzy podejmą się Twórczo Siłować.
Pozdrawiam, Kalina

Oraz jej interpretacja tematu - łyżkowy wisiorek:


A oto nasza prace.

Emilia stworzyła obrazki, wykorzystując mini motywy kuchenne z serii Les Brodeuses Parisiennes:
Gosia LUNA wykonała taki hafcik:Ja (Hanulek) natomiast wybrałam obrazek z serii Neocraft:Niecierpliwie czekamy na Wasze łyżkowe prace :)A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU  • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
  • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
  • Na Wasze prace czekamy do 14 lipca.

Jeszcze kilka słów o nagrodach.

Tradycyjnie bon o wartości 30 zł na zakupy w sklepie Coricamo:Kalina przygotowała dwie nagrody dla zwycięzcy - szydełkowe kolczyki i serduszko np. na igły/szpilki:Na blogu trwa głosowanie w Siłowni Twórczej "Muzyka" - głosować można do 22 czerwca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)