wtorek, 22 września 2015

Siłownia Twórcza "Jesień"

Ostatniego dnia lata przyszedł czas na podanie kolejnego tematu Siłowni Twórczej. Może to zaskakujące, ale temat dotyczy... jesieni.
Jego autorką jest Ania. A takie przedstawiła uzasadnienie:

Lato rozpieszczało nas w tym roku pogodą iście śródziemnomorską. Jednak wrzesień, wraz z pierwszymi pożółkłymi liśćmi przypomina nam, że za chwilę jesień nadejdzie. Czeka nas ciepła, słoneczna a przede wszystkim kolorowa jesień. Cieszmy się nadchodzącymi kolorami, zanim znikną wraz z deszczem.

Przykładowa praca Ani to kolczyki i bransoletka w kolorach jesiennych liści:


Czas na Hamakowiczki.

Edyta jako jesienną inspirację przygotowała bransoletkę z bursztynów i lnu, z zapięciem magnetycznym. "Kolory i duch jesieni w przedmiocie zamknięty."


Emilia wybrała piękną jesienną podobiznę Kasztanki:


oraz królika Somebunny:


I ja również zdecydowałam się na Kasztankę:


Jesteśmy ciekawe z czym Wam kojarzy się jesień i jak zabawicie się kolorami brązu, żółci i pomarańczy.A teraz kilka zasad - proszę was o zapoznanie się z nimi dokładnie TU

  • Każdy może zgłosić maksymalnie 3 prace. Prace muszą być nowe tzn. takie, które nie były nigdzie publikowane. Prace nie mogą tez zostać opublikowane aż do ogłoszenia wyników!
  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres: silowniatworcza@gmail.com
  • W temacie maila wpiszcie tytuł Siłowni Twórczej, a w treści wiadomości Wasz nick blogowy i adres bloga oraz w załączniku zdjęcia prac konkursowych. Każda praca powinna być na osobnym zdjęciu lub kolażu zdjęć. Zdjęć nie można podpisywać i zamieszać znaków wodnych
  • Na swoim blogu, fb, lub stronie www należy umieścić baner informujący o Siłowni Twórczej, który znajduje się na początku niniejszego posta oraz w e-mailu przesłań nam link do weryfikacji tego faktu.
  • Na Wasze prace czekamy do 14 października.
Tym razem nagrodami są bon o wartości 30zł do wykorzystania w sklepie


oraz bransoletka i kolczyki przygotowane przez Anię.Przypominamy, że jeszcze do dziś do północy można głosować na prace zgłoszone na ST "Samochody".3 komentarze:

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)