środa, 5 września 2012

Kreatywna Kobieta Miesiąca- nowy projekt Turkusowego Hamaka

Witajcie!

Na początek kilka słów o siłowni twórczej, na którą wpływają kolejne zgłoszenia, z czego bardzo się cieszymy i zachęcamy do dalszego nadsyłania prac na adres mailowy silowniatworcza@gmail.com 
Pamiętajcie o tym, aby zdjęcia nie zawierały nazw blogów, podpisów i znaków wodnych.

Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową, która już się tworzy :)

Czekamy na wasze e-maile do 14stego września do godz 23.59, czyli macie jeszcze mnóstwo czasu:)
Szczegóły dotyczące obecnej siłowni znajdziecie TU


My natomiast otwieramy dziś kolejny rozdział naszego hamakowego „ dziania się”, z czego bardzo się cieszymy:):) Chcemy, żeby był to stały  punkt Turkusowego Hamaka dotyczący stricte Was, tworzących ten zakątek, czyli kreatywnych kobiet.
   Ukłonem w waszą stronę, a także naszą  wielką  chęcią na poznanie chociaż części z was lepiej, Bliżej, BARDZIEJ  jest ogłaszany tu i teraz, cykliczny projekt- konkurs


Cel, który nam przyświeca jest prosty;) Co miesiąc, spośród zgłoszonych do nas kobiet, posiadających własne wirtualne miejsca czyli blogi, chcemy wybierać jedną, która otrzyma tytuł Kreatywnej Kobiety Miesiąca i będzie miała możliwość zaprezentowania siebie, swojej twórczości, kreatywności na stronie Turkusowego Hamaka. Zależy nam na promocji kobiecej kreatywności i ciekawych, inspirujących osobowości, których wśród nas nie brakuje, a które często giną w wirtualnej mnogości blogów, postów i  komentarzy.  

Chciałybyśmy Was poznać naprawdę - wasze osobowości, marzenia, pomysły, wasze kreatywne JA.
Nie nicki i loginy w komentarzach pod postami, ale Anię , Beatę, Monikę z bloga X, która jest wspaniałą kobietą, której osobowość i twórczość mogą być dla nas odkryciem i inspiracją. 


A teraz do rzeczy, czyli..... co, z czym i jak czyli kilka prostych zasad konkursu na Kreatywną Kobietę Miesiąca.

1) każdego 5 dnia miesiąca zespół TH ogłasza nowy konkurs na KKM. W ten sposób po roku uzbiera nam się grono12stu kreatywnych kobiet, których osobowości i blogi zaprezentujemy na łamach TH. 12 inspirujących, ciekawych blogów promujących kreatywność i oryginalność. Po roku, spośród wybranych 12stu kobiet zostanie ogłoszony konkurs na Kreatywną Kobietę Roku. Zasady konkursu na KKR ogłosimy we właściwym czasie

2) aby wziąć udział w projekcie, należy zostawić komentarz pod tym postem z adresem swojego bloga i jednozdaniową wypowiedzią na temat miesiąca, który będzie podawany co miesiąc przy ogłaszaniu kolejnego naboru do KKM.  Liczymy na wasze interesujące pomysły na zawarcie tematu w  tylko 1 zdaniu!
Należy również pobrać umieszczony poniżej baner z tematem konkursu i umieścić go na pasku bocznym waszego bloga z przekierowaniem do tego posta.

3)do konkursu zapraszamy kobiety, które aktywnie dbają o swoje blogi, zamieszczając co najmniej 1 post w miesiącu
- wyboru kobiety miesiąca dokonuje zespół Turkusowego Hamaka w  składzie: Emila, Sylwia, Magda, Dysiak, Gosia. Nasze główne kryterium oceny to KREATYWNOŚĆ.

4) zgłoszenia blogów do konkursu na KKM przyjmujemy do 13 dnia każdego miesiąca do godz.23.59

5) ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 14 dnia miesiąca

6) nagrodami  dla osoby wygrywającej konkurs na Kreatywną Kobietę Miesiąca są:
 •  zamieszczenie na blogu TH posta autoprezentacyjnego, w którym umieścicie informacje o sobie, polach swojej działalności twórczej,  słowem… wszystko co uznacie za istotny przekaz o was dla nas.
 • osobisty baner do umieszczenia u siebie na blogu informujący o wygraniu konkursu
 • dla  chętnych ( mile widziane) umieszczenie na blogu TH własnej koncepcji z serii DIY, czyli zamiast kupować możesz zrobić sama! Dzięki temu jeszcze lepiej i bardziej uda nam się propagować ideę kreatywności.Na wasze zgłoszenia czekamy do 13.09.2012 do godz 23.59

Ogłoszenie wyników 14.09.2012Pytajcie, jeśli coś jest niejasne.  Kto pyta nie błądzi!

Zapraszamy! Pokażcie, co wam w duszach gra:)


18 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy aspekt "dziania" się .. Przemyślę i zaryzykuję! Pozdrawiam cały zespół!

  OdpowiedzUsuń
 2. To sie nazywa wpis... lepiej go przyswoje jak sie wyspię , aktualnie po nocce i czekam az synalek poleci do szkoły... powoli wychodzę z totalnego chaosu i mam nadzieję czesciej tu bywać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohoho.... czy w zakątku nie ma kreatywnych kobiet?? Zgłoszenia na siłownię twórczą mówią coś zupełnie innego. Czekamy... i zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam to szczęście, że kocham kwiaty a one kochają mnie; każdy bukiet ślubny, który wyczarowuję mówi wiele nie tylko o Pannie Młodej ale i o mnie samej, powstaje niezwykle efemeryczna więź pomiędzy kwiatami, mną i nią, a wtedy dla mnie nic więcej nie istnieje, prócz łez wzruszenia i wdzięczności...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kreatywna to moje drugie imię:)
  Zgłaszam się z przyjemnością ☺

  OdpowiedzUsuń
 6. Z wielką przyjemnością czyta się wasze wpisy i odwiedza blogi! Dziękujemy za zgłoszenia i czekamy na kolejne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny macie głowy pełne pomysłów, ja aktualnie jestem na etapie odpoczynku psychicznego po całym tygodniu zmagań przedszkolnych. Jak tylko wszystko się unormuje to zerknę do Was :))

  OdpowiedzUsuń
 8. po pierwszych dniach szkoły trochę się już uspokoiło więc pomyślałam że sie zgłoszę http://upominek.blogspot.com/
  Łącząc dwie pasje z sobą powstają bawełna ozdobiona techniką decoupage

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękujemy za zgłoszenia!!! Zostało jeszcze kilka dni, czekamy.. czekamy!! Oglądamy wasze blogi. Pięknie jest!

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm, trochę niepewnie ale się zgłaszam, w końcu coś tam ciągle tworzę.
  "Rękodziało to dla mnie jak terapia, uspokaja, wycisza oraz daje mnóstwo satysfakcji i tego wam też wszystkim kreatywnym kobietą życzę." - joasia&art z bloga
  http://joasiaart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. No to i ja spróbuję :)

  Temat miesiąca: "Moje ręce mają ADHD"

  http://silvanis-mojeprace.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. no to tak.....niech będzie w ten deseń:"szyje,maluje,karmi koty, haftuje,klepie blachę,i wekuje:))"...wypisz wymaluj cała Qrka..hihihihih

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja - szalona onieśmielona, o mnie - najwięcej mówią moje prace, dla mnie - całym światem jest teraz moje pierwsze M, które własnoręcznie, niedrogo i kreatywnie (mam nadzieję) staram się udomowić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. I co tu o sobie napisać, kiedy dookoła tyle Wspaniałych Kreatywnych Kobiet. Może tak: rękodzieło daje mi możliwość odnalezienia siebie samej w codziennej gonitwie spraw. Nie jestem (jeszcze :) ) materiałem na Kreatywną Kobietę Miesiąca, ale jest to kolejna okazja żeby spróbować się Nią stać :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziewczyny. Przypominamy o pobraniu banerka o konkursie i umieszczeniu go na pasku bocznym na waszych blogach:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja też zaryzykuję i zgłoszę moją skromną osobę. W jednym zdaniu o mnie: szyciowa "owcza mama" z zacięciem na inne techniki rękodzielnicze, które traktuję jak terapię na wszelkie smutki tego świata :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Super pomysł!!!!! Tyle tu wspaniałych zgłoszeń, może i ja kiedyś się odważę. Narazie tylko podziwiam kreatywne kobietki.
  Pozdrawiam cały zespół pełen pomysłów:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy ci za odwiedziny w naszym Zakątku i zostawienie po sobie śladu:)